З початку року рівняни заплатили 3 мільйони гривень аліментів

Щасливе
27.01.2020  17:47

Цьогоріч на Рівненщині вже стягнуто понад 3 мільйони гривень аліментів

З початку 2020 року працівники відділів ДВС Рівненської області стягнули понад 3,3 мільйона гривень аліментів на користь 1718 дітей. З них, у зв’язку із застосуванням до боржників обмежувальних заходів – 1,2 мільйона гривень.

Наприклад, житель Костопільщини не зміг виїхати за кордон через борги із аліментів. Згідно з розрахунком станом на 1 січня цього року заборгованість зі сплати аліментів становила 82 883 грн. Боржник не сплачував кошти на утримання свого сина. На чоловіка подіяли обмежувальні заходи, через які він не зміг перетнути український кордон.

Тож працівники Костопільського районного відділ ДВС у Рівненській області, в результаті вчинених виконавчих дій, стягнули з недобросовісного батька аліменти у сумі 82 883 грн. Кошти надійшли на депозитний рахунок відділу і були перераховані стягувачці на картковий рахунок. Таким чином, заборгованість зі сплати аліментів погашена в повному обсязі. В результаті цього, державним виконавцем були скасовані заходи примусового виконання, про що винесено відповідну постанову.

, , переглядів: 425


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *