Затятий спротив рівненського «Вереса»

Щасливе
08.10.2022  22:01

Другий домашній матч рівненських червоно-чорних пройшов не надто вдало. Зустрівшись з харків’янами, рівненські футболісти не змогли вибудувати гру, яка б принесла у результаті перемогу.

Команда «Металіст» же, яку рівняни приймали на домашньому стадіоні Авангард, повертається додому із переконливою перемогою.

«Металіст» перехопив ініціативу з перших хвилин

Чи то спортивне завзяття, чи бажання реабілітуватися після нищівної поразки від донецького «Шахтаря», який переміг «Металіст» у Львові із рахунком 1:6, але футболісти з Харкова почали штурмувати ворота «Вереса» із перших же хвилин, реалізувавши атаку воріт «Вереса» уже на 4 хвилині зустрічі. Відповісти атакою рівняни змогли тільки у половині першого тайму, однак уже ближче до завершення першого тайму, у ворота «Вереса» залетів перший гол від  металістів.

Пробиваючи кутовий біля воріт харків’ян,  футболісти «Вереса» втратили м’яч. І цим відразу скористалася команда суперника – «Металіст»  тут таки організував контратаку. Єгор Картушов обігравши Романа Гагуна, змістився з правого флангу у центр і збирався пробити. Але м’яч відбирав Микола Квасни та щось пішло не за планом.  Завдяки рикошету від Семена Вовченка м’яч отримав Максим Прядун, який на 29 хвилині матчу і спрямував його точнісінько у ворота «Вереса».

Рівняни, не гаючи часу, розпочали атаку у відповідь, створивши красиву і небезпечну ситуацію біля воріт суперника. Зі штрафного майстерно навісив Дмитро Кльоц, а його удар завершував Михайло Шестаков. Однак, на жаль, голкіпер суперника зумів витримати цю атаку й чудовий момент не завершився голом у відповідь наприкінці першого тайму.

Тож перша половина гри стала переможною для «Металіста».

«Верес»  активізується у другому таймі

Несподівано пропущений гол або ж добра настанова головного тренера вересівців Юрія Вірта, але щось таки зробило свою справу – «Верес» почав грати затятіше. Із перших же хвилин рівняни почали атакувати ворота «Металіста»: уже на 49 хвилині матчу рівненські футболісти створили небезпечну ситуацію біля воріт харків’ян.

Але на  атаку харків’яни відповіли голом. Харківський нападник Андрій Ралюченко зумів пройти у штрафний майданчик, отримав передачу та віддав на Максима Прядуна. Але той не зміг як слід реалізувати пас. Та, дивом йому допомогли кілька рекошетів, тож м’яч дістався 26 номеру харків’ян Олександру Каплієнко, який і вдало реалізував цю ситуацію, знову забивши гол – 0:2.

До честі рівнян, програші не зламали настрою на другий тайм. Рівняни продовжували шукати можливості здолати ворота суперників. І можливість забити теж підіспіла для рівненської команди.

Атаки останньої надії

Гравець «Металіста» Єгор Картушов відслідковуючи рух м’яча, ненавмисно зачепив Владислава Шара. За що суддя призначив пенальті, яке реалізував Дмитро Кльоц, змінивши цифри на табло –  1:2.

До останньої хвилини доданого часу червоно-чорні не полишали змінити рахунок на власну користь, періодично намагаючись здолати суперницьку браму. Але із цим не особливо щастило: Микола Гайдучик поцілив у руки воротарю.  Так само, на жаль, не завершлася забитим м’ячем й атака Станіслава Шарая, який співпрацював у цьому моменті  із братом.

Віддавши в руки суперника ініціативу у першій половині грі, отримавши спочатку перший гол, а потім і другий, варто відзначити, що команда намагалася виправити ситуацію та привести результат до виграшного.

Однак, зробити це так і не вдалося.

Юрій Вірт розбиратиметься зі своїми академіками

Після цієї гри головний тренер НК «Верес» Юрій Вірт про анонсував серйозне з’ясування цієї ситуації:

Юрій Вірт, фото nkveres.com

У нас сьогодні взагалі нічого не було на полі. Взагалі нічого! З таким ставленням до справи, як сьогодні – в нас будуть великі проблеми. Я мав серйозну розмову з командою у перерві. Ми вже серйозно поговорили після гри. І завтра – теж будемо серйозно розмовляти. Бо десь футболісти трохи відчули смак перемог і знизили до себе вимоги. Усі без виключення.

Починаючи від Богдана Когута, і завершуючи Михайлом Шестаковим – до всіх є маса зауважень. Намагатимемося опустити всіх на землю, щоб виходили і грали так, як в попередніх п’яти іграх.

Мені не сподобався настрій на гру. По перших хвилинах я помітив, що це не та команда, яка грала у попередніх матчах. Зовсім не та. Напевно, це я до них не достукався.

При всій великій повазі до Металіста – ми могли розраховувати на більше. Наші футболісти забули, за рахунок чого вони вигравали. Завтра ми їм почнемо нагадувати. Бо сьогодні на поле виходили “академіки”, які думали, що все знають і вміють. А виявилося, що це не так.

Ми дуже легко дали забити собі двічі. Дуже легко. Перший гол – взагалі шедевр. Ціла група наших футболістів не знала, що робити з м’ячем. І це досвідчені гравці.

Можливо, психологічно тисне фактор свого стадіону. Дуже хочеться знову тут перемогти. Тому працюємо далі, виправлятимемо помилки, – йдеться у коментарі Юрія Вірта на сайті НК «Верес».