В Острозькій академії представили унікальну магістерську програму
В Острозькій академії урочисто відкрили унікальну для України магістерську програму «Глобальний комунікаційний менеджмент». Вона створена й реалізовуватиметься виключно за кошти меценатів. У межах програми навчатимуться 25 студентів, для яких навчання буде повністю безоплатним. Під час інавгурації частина спудеїв отримала сертифікати на навчання. У церемонії взяли участь президент академії Ігор Пасічник та ректор Едуард Балашов, яким […]




