Африканська туристична компанія пропонує сафарі за 260 тисяч доларів

Щасливе
13.05.2017  23:11

На ринку в Африці працює туристична компанія Discover Africa, яка пропонує організувати ваш медовий місяць за 260 тисяч доларів.

Індивідуально розроблений маршрут подорожі, який в першу чергу зацікавить молодят, обійдеться в 260 тисяч доларів. Тут вам влаштують і легендарне в Африці сафарі, і польоти на вертольоті і проживання в пентхаусі. Все з комфортом і зручностями, як у п’ятизірковому готелі.

Організатори відпочинку з туристичної фірми обіцяють своїм клієнтам незабутні африканські пригоди. У запропонованій програмі туристам обіцяють польоти на вертольоті над Столовою горою, гірською грядою «12 апостолів» і над Кейптауном.

Хорватія або Чорногорія: обираємо місце для відпочинку

Туристична компанія Discover Africa пропонує також сафарі, які підготують індивідуально за вашими вподобаннями. Однак у пропонованій фірмою програмі, передбачені відвідування села масаїв, знаменитого національного парку Серенгеті і білосніжні пляжі на березі океану. Під час медового місяця парам надають для проживання пентхаус біля затоки V&A Waterfront.

Африканський медовий місяць, організований туристичною компанією Discover Africa на двох обійдеться вам в 260 тисяч доларів.

 

, , , , , , переглядів: 1 219


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *