Депутати “запороли” проект інвестора бункера нацистів

квиток на автобус
Щасливе
21.05.2018  12:47

Не встиг відомий схрон Еріка КОХА у Рівному отримати нового орендаря, як може його знову втратити. Усе через бюрократичні перипетії.

 

Торік військову споруду часів Другої світової війни почав орендувати рівненський підприємець Сергій Шабалін. Він взявся наводити лад у приміщенні, яке довгий час стояло занедбаним. Задумав створити там музей. Проте, орендар може змінити плани.

На сесії Рівненської міськради підприємцеві відмовили в оренді землі навколо бункера. У деяких депутатів виникли підозри через те, що він хоче в оренду занадто велику ділянку.
– Це питання міські депутати недоголосували. Шкода, адже я для міста хочу зробити хороший туристичний об’єкт – музей. У ньому розмістити власні колекції. А депутати… Перед цим хотіли створити комісію, яка мала б з’ясувати, чому ця ділянка має вісім сотих землі, – бідкається Сергій ШАБАЛІН. – Цю ділянку формував не я, це зробили до мене. І там неможливо дати менше, адже територія потрібна під об’єктом і для його обслуговування. Я вже знову подав документи на наступний розгляд сесії. Побачимо, що буде. Усе, що я міг зробити без оренди землі, виконав. А тепер, щоб зробити дренажну систему і відвести воду, то повинен мати право на оренду землі. Я вперся у це питання і мушу просто чекати й платити оренду. Від ідеї створити музей я поки що не відмовляюся, але задурно “викидати” гроші я не хочу.

Створення музею може бути корисним для Рівного. Якщо інвестор піде, доведеться витрачати гроші на бункер з казни.

– Я думаю, що місто, можливо, втратить потенційного інвестора. І тут двояка ситуація. З іншого боку, якщо там не будуть зроблені усі ремонтні роботи, то це, цілком можливо, стане додатковими витратами для міського бюджету, – підкреслює начальник міського управління культури і туризму Тарас МАКСИМЕНКО.

Олександр ШЕВЧУК.

, , , переглядів: 1 912


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *