Експерти розповіли, де в Європі найчистіші пляжі

Щасливе
29.05.2017  22:35

Фахівці Європейського агентства з навколишнього середовища оцінили чистоту пляжів і води більше 20 тисяч місць в Європі, де офіційно дозволено купання та відпочинок. Про це повідомляє видання infokava.com.

За результатами дослідження експерти розповіли, що майже всі пляжі Кіпру, Мальти і Греції удостоїлися найвищих оцінок за чистотою води. Однак, в загальному, більше 85% пляжів європейських країн відповідають найвищим стандартам якості. Тобто, експерти не виявили у воді домішок стічних вод, а також не знайшли шкідливих для людини речовин. Що робить воду і пляжі безпечними для відпочинку та купання в цих місцях.

Безпечні для відпочиваючих, але за мінімальними стандартами якості, визнані 96% європейських пляжів. Експерти встановили, що в п’яти країнах вода має відмінну якість. Зокрема, мова про такі країни, як Кіпр, Люксембург, Мальта, Греція і Австрія.

Експерти Європейського агентства з навколишнього середовища також підкреслили, що за рік з 383 до 318 скоротилося число пляжів з незадовільною якістю води. А ось найбільше брудних пляжів знайшли в Італії, Франції та Іспанії.

Пов’язане зображення

, , , , , , , , переглядів: 1 110


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *