Квитки на “Луцьк Експрес” тепер можна придбати у ПриватБанку

Щасливе
31.01.2018  10:09

Подорожі Україною стають зручнішими з ПриватБанком. Відтепер придбати квитки на автобусні рейси до Києва можна у будь-якому каналі банку.

Із 18 січня рівняни, які подорожують Україною, зможуть придбати у ПриватБанку квитки на автобусні рейси компанії “Луцьк Експрес”. Квитки за маршрутами Луцьк-Рівне-Київ і у зворотному напрямку можна купити в Інтернет-банку Приват24, у терміналі самообслуговування, на сайті bilet.pb.ua, або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку.

“ПриватБанк та компанія “Луцьк Експрес” роблять подорожі зручнішими. Кожен клієнт банку може обрати той спосіб, у який йому зручніше придбати квиток на автобус до Києва. Для цього навіть не потрібно виходити з дому, адже купівля проїзного документу через Приват24 або на сайті здійснюється практично миттєво, у кілька кліків. Якщо ж клієнт завітає у відділення, наші спеціалісти допоможуть йому обрати та квиток на оптимальний рейс”, – розповів керівник Бізнесу платежів та переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

“Луцьк Експрес” – компанія, що з 2002 року здійснює пасажирські перевезення в Україні та за кордоном. Наразі у ПриватБанку можна придбати квитки з Луцька до Києва та Львова, проте у майбутньому перелік маршрутів розширюватиметься.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. Більше цікавої інформації – на сайті абоwww.facebook.com.

 

, , , , , переглядів: 1 087


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *