На що звернути увагу при виборі хостелу

квиток на автобус
Щасливе
05.05.2017  15:57

Для бюджетної мандрівки завжди існує ряд вимог. А особливо це стосується хостелу, де доведеться тимчасово співіснувати з незнайомцями. Тому пропонуємо декілька критеріїв, які допоможуть вам вибрати дійсно якісний хостел.

Можливість вибору різних кімнат

Якщо хостел невеликий і пропонує тільки вибір між 8-10-12-місними номерами, це означає, що у більшості випадків тут буде діяти передзамовлення. Навіть якщо ні – такі номери будуть заповнені більш ніж на третину, а відтак – окрім вас у номері може бути чоловік 5-6. Часто менші номери будуть коштувати дещо дорожче, зате можна отримати майже індивідуальний номер.

Нічна екскурсія у Дубенському замку(+ФОТО)

Наявність роздільних кімнат

Те, що чоловіки не завжди дуже акуратні – давно не таємниця. Дівчата в спільних кімнатах можуть відчувати дискомфорт. Вони не можуть нормально відпочити, а щоб перевдягнутись доводиться іти в туалет, або завішувати своє ліжко ширмою, що не дуже зручно. Тому варто вибирати хостели, де можливе розділення кімнат за статями, особливо якщо ви дівчина.

Чиста та простора кухня

Уявіть ситуацію, коли на одній кухні зранку зустрічаються жителі кількох кімнат. Це дуже незручно! Крім дискомфорту варто зважати й на індивідуальні уподобання. В когось може бути алергія, а хтось не вживає м’яса. Тому, якщо кухня невелика, то поїсти нормально зможуть тільки «жайворонки». Інколи є ризик взагалі втратити апетит, якщо побачити цілі гори брудного посуду, залишеного вашими попередниками.Також у адміністрації слід уточнити чи можна користуватись спільними продуктами (іноді таке буває, що люди, які покидають хостел залишають чимало продуктів жителям).

Зручні ліжка

Варто заздалегідь дізнатись які в хостелі будуть ліжка. Якщо вони залізні, то чутливим людям буде непереливки. В хостелах селяться різні люди: одні страждають безсонням, інші – часто бігають в туалет. З такими сусідами, які постійно шумлять залізними ліжками ви не зможете повноцінно відпочити.

Нічні посиденьки і тусовки

Звісно, хостел – це перш за все житло. Але інколи можна отримати ще й масу задоволення від спілкування, нічних тусовок та екскурсій. Якщо вибрати хостел, де є такі приємні бонуси – скучати буде ніколи. Хороший хостел завжди має дошку оголошень, де висить інформація про найближчі цікаві події. У вітчизняних тимчасових помешканнях – це рідкість, а от за кордоном, особливо в західних країнах, такі зручності можна зустріти частенько.

Щоденник мандрівника: краєвиди Румунії

Ліміт на перебування в хостелі

Якісний хостел завжди встановлює певні обмеження для проживання в ньому. Зазвичай забороняється зупинятись там на тиждень, або більше трьох днів. Якщо в описі хостелу про це нічого не вказується, то цілком можливі постійні жителі, що не зовсім добре. В таких випадках можливі крадіжки, проституція чи інші негативні речі.

Безкоштовні сніданки

В гарних хостелах ви зможете поснідати безкоштовно. Звісно не слід очікувати на делікатеси, але звичайні бутерброди з кавою чи чаєм допоможуть вам підкріпитись.

Важливе і зайве у мандрівці: поради

Шафки на замку

Оскільки в хостелі зустрічаються різні люди – дуже добре мати можливість надійно зберігати важливі й цінні речі. Саме тому, якщо там є спеціальні шафки, що закриваються – ви зможете спати спокійно.

Рушники в комплекті

Не всі їх беруть із собою в мандрівку. У хороших житлових комплексах завжди дадуть вам комплект свіжої постільної білизни і рушник.

Відпочивайте з приємністю!

Радить uway.in.ua

, , , , , , , , переглядів: 1 518


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *