Пляжі Іспанії визнані найкращими в світі, – міжнародний рейтинг

квиток на автобус
Щасливе
10.05.2017  23:31

В цьому році, одна п’ята всіх пляжів Іспанії була відзначена «блакитними прапорами». Це свого роду сертифікати якості, які видаються Фондом екологічної освіти.

Щоб отримати «блакитний прапор» територія пляжу повинна зарекомендувати себе і пройти перевірку за чотирма критеріями. Зокрема, мова йде про чистоту води, охорону навколишнього середовища, безпеку перебування на пляжі, а також важливе інформування туристів, відпочиваючих на тому чи іншому пляжі.

У минулому році іспанські пляжі також були визнані кращими в світі, отримавши в цілому 577 «блакитних прапорів». А вже в 2017 році, напередодні курортного сезону, іспанські пляжі знову пройшли перевірку і навіть побили свій власний рекорд. За даними Асоціації екологічної та споживчої освіти пляжі Іспанії зібрали 586 «блакитних прапорів» від Фонду екологічної освіти.

Як доїхати до термальних купалень Берегово і Косино

Серед кращих – пляжі Валенсії (125 прапорів), Галісії (123 прапори), Каталонії (98 прапорів), Андалусії (76 прапорів). Також були відзначені 45 прапорами пляжі Балеарських островів.

Варто відзначити, що іспанські пляжі славляться своєю чистотою і екологічністю з 1987 року. Саме в цей час і були засновані нагороди «блакитного прапора». Тобто, протягом уже 30 років пляжі Іспанії – кращі в світі.

Серед кращих в рейтингу також пляжі Туреччини – країні дали 444 «блакитних прапора», пляжі на курортах Греції зайняли третє місце – 430 прапорів. Замикають п’ятірку пляжі Франції – 400 прапорів і Португалії – 315 прапорів.

, , , , переглядів: 1 436


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *