ТОП-5 мальовничих місць: Що подивитися у Грузії (+ФОТО)

Щасливе
02.02.2018  10:30

Сергій Зисько –  хмельничанин, веломандрівник та фотограф. Нещодавно він повернувся із Грузії, куди їздив разом із друзями, щоб розвідати обстановку і подивитися деякі місцеві цікавинки. «Розвідка» вдалася на славу – чоловік побачив багато цікавих місць і ще більше запланував відвідати у майбутньому. А оскільки він – ще й майстер пейзажної фотографії, то свої враження передає іншим завдяки гарним світлинам, пише “Є”.

Автор фото: Сергій Зисько

ТОП-5 цікавинок Грузії від мандрівника Сергія Зисько:

1. Местія та околиці.

У першу чергу, мандрівник радить відвідати містечко Местія, що є адміністративним центром історичного регіону Верхня Сванетія, та його мальовничі гірські околиці. Місто прикрашають височенні кам’яні башти (їх будували місцеві мешканці на своїх подвір’ях у давнину, з яких причин – досі існує декілька версій).

Просто у місті можна насолоджуватися гірськими краєвидами, а можна піднятися до підніжжя двоголової гори Ушби, помилуватися льодовиком Чааладі чи сходити до високогірних озер Корульді.

2. Печера Прометея.

Автор фото: Сергій Зисько

Печера Куміставі або, як її ще називають, печера Прометея, розташована неподалік міста Цхалтубо (найближче велике місто – Кутаїсі). За легендами, античний герой Прометей був прикутий до гір десь у цьому районі…

«Це дуже гарне і атмосферне місце. Для туристів вимощена доріжка, грає легка музика та переливається світло різних відтінків, дуже гарно», – каже Сергій.

3. Старий Тбілісі.

Автор фото: Сергій Зисько

Вузькі покручені вулички, які деруться вгору, могутня фортеця Нарікала, що нависає над містом, річка Кура та її каньйон, найстаріший квартал міста Абанотубані та багато іншого.

«Тбілісі – дуже гарне місто, а особливо вночі, коли підсвічуються мости, будинки. Гарно дивитися на місто з висоти, наприклад, від фортеці», – каже мандрівник.

4. Батумі.

Автор фото: Сергій Зисько

Сучасний курорт, який не перестає будуватися і розростатися. Скляні хмарочоси, розкішні готелі, оригінальні скульптури, облаштована набережна і тепле Чорне море. Однак крім розкоші сучасного курорту у Батумі можна побачити й інший колорит – старі обшарпані будиночки, ретроавтівки і навіть щось схоже на трущоби.

5. Уплісцихе.

Автор фото: Сергій Зисько

Уплісцихе – одне з перших печерних міст на території Грузії. Розташоване у мальовничій місцевості поблизу від міста Горі. Місто висічене у скелі над річкою Кура. Від нього відкриваються чудові краєвиди на навколишню місцевість.

, , , , , , , переглядів: 1 638


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *