Щоденник мандрівника: хутір “Касень”

Щасливе
10.05.2017  13:06

Щоденник мандрівника: хутір “Касень”

Цими вихідними відбулась велоподорож на хутір “Касень”, ініціаторами якої були активісти команди “Купа пригод”. Своїми враженнями ділиться на сторінці у Фейсбук – Максим Нечипорук.

“Давно знаю, що рівненські маршрути від Ойцюся та Ко одні з найкрутіших в Україні, ось і цього разу це підтвердилось! Накрутив 290 кілометрів по надзвичайно миловидних загублених і маловідомих місцинах Мізоцького кряжу, Кременецьких горах та Повчанській височині разом з гарною компанією.

Відкрий Рівненщину: Острог – серце Волині

Були і чудові швидкісні спуски по класному асфальті, особливо захоплюючий в с. Мости, і рівні вкатані грунтові дороги по лісам Малого Полісся, величезна кількість підйомів та спусків по ще не розсипчастому піску та гравію. Окрім краєвидів натрапили на австрійську стеллу часів Першої світової війни в с. Мильча, на шляху зустрічали і гадюку, і ящірку веретільницю, пробігала лисиця, в небі постійно літали шуліки, на ставках ходили чаплі та інша живність.

Ціллю поїздки був хутір Касень -екосадиба з чудовими господарями та дуже крутим розташуванням, практично на найвищій точці Волинської височини, біля гори Колиха. Там дійсно дуже крута їжа та атмосфера!

Пригоди у Дермансько-Острозькому національному природному парку (+ ВІДЕО)

Колесити довкола хутора можна годинами, заглядаючи у ліси та яри, закинуті хутори та села, і нам навіт вдавалось втікати від грозових хмар та дощів, але, врешті-решт, по дорозі до Луцька трішки нас замочило.
P.s. хто ще сумнівається чи варто їхати на Веломарафон Поліська Січ та Велику пригоду у Дермансько-Острозькому НПП, то можете не сумніватись – маршрути дуже класні!”

 

, , , , , переглядів: 2 298
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *