Страхування для подорожей по Україні

квиток на автобус
Щасливе
28.08.2023  13:31

Останнім часом дуже популярними стали поїздки по Україні, адже у нас теж багато цікавих місць, які варто відвідати. Туристична інфраструктура поки ще не дуже розвинена, проте поступово набуває обертів. Окрім популярних і раніше напрямків у Карпатах, з’являється й багато інших. Під час подорожі важливо подбати про свою безпеку.

Скористатися медичною допомогою в Україні не так важко, як за кордоном, адже немає потреби оформляти страховку. Навіть і без неї цілком реально викликати лікаря або звернутися до нього в державному або приватному закладі. Проте витрати на лікування можуть бути дуже високими. Неприємно позбутися грошей, відкладених на відпочинок, через хворобу.

Туристичне страхування – тренди літа 2023 року

Особливості туристичного страхування від компанії «ВУСО»

Для подорожей по Україні немає потреби оформляти окремий поліс, як це робиться перед поїздкою до ЄС. Як показує практика, дуже мало туристів дбають про це питання, думаючи, що в ньому немає потреби. Проте, якщо планується займатися екстремальними чи небезпечними видами спорту – такими, як рафтинг, катання на лижах, похід у гори, – потрібно передбачити всі можливі ризики.

Страхова компанія ВУСО має пропозицію для тих, хто хоче подорожувати Україною й не мати ніяких проблем. Страховка «Канікули. UA» дозволить отримати більше задоволення від відпочинку й не зосереджуватись на інших питаннях чи непередбачуваних витратах. Згідно з програмою турист отримує грошове відшкодування на лікування на період подорожі.

Перед поїздкою можна вибрати один із запропонованих компанією пакетів – це «Доступний» і «Люкс», кожен покриває різний перелік ризиків. За першим передбачено максимальну суму виплат 50 тисяч гривень, а також витрати на лікування в державних закладах, допомогу в стаціонарі, медичну евакуацію, лікування у стоматолога чи у зв’язку з коронавірусом. «Люкс» – це сума до 100 тисяч гривень і ширший перелік послуг, зокрема на придбання медикаментів чи травми, отримані через сп’яніння.

Які основні переваги туристичного страхування

Під час відпочинку хочеться зосередитись саме на ньому, але не завжди виходить уникнути погіршення здоров’я з різних причин. У таких випадках важливо вчасно скористатися допомогою лікаря й не переживати через зайві витрати, які можуть виникнути. Програма страхування покриває витрати, які можливі у зв’язку з нещасним випадком або раптовою хворобою під час подорожі по Україні.

Туристичне страхування онлайн, оформити в Україні (Києві)

Серед головних плюсів варто виділити:

  • відшкодування за послуги швидкої допомоги та невідкладну евакуацію. Якщо є страховка, до хворого приїдуть лікарі, проведуть діагностику або лікувальні процедури;
  • компенсацію за перебування в стаціонарі. За страховкою турист отримає стандартну палату, також може скористатися консультацією й невідкладною допомогою, у тому числі вузькоспеціалізованих лікарів;
  • виплати за послуги стоматолога.

Також програма включає фінансову допомогу в разі захворювання на коронавірус – загальна сума відрізняється залежно від пакету.

, переглядів: 137


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *