“Це, напевно, найжорсткіша поїздка потягом в моєму житті”, – американець про “Кукушку” (+ВІДЕО)

Щасливе
13.10.2017  10:09

Американець Монті поділився враженнями від поїздки вузькоколійкою “Антонівка-Зарічне”(або “Поліський трамвай”, “Кукушка”). Раритетний потяг не вразив американця, його стурбував лиш сервіс у вагоні, яким він подорожував.

Враження американця від вузькоколійної залізниці в Україні

Американець в Україні проїхався унікальною вузькоколійною залізницею та поділився враженнями. Каже, це була "найжорсткіша поїздка потягом" в його житті

Опубліковано chastime 12 жовтня 2017 р.

Побудована ще у 1895 році вузькоколійна залізниця “Антонівка-Зарічне” частково зберегла старовинні рейки та шпали. Її протяжність – 106 кілометрів і її часто називають найдовшою вузькоколійкою в Європі.Проїхавшись за її маршрутом, можна помилуватися чудовими поліськими краєвидами, які змушують повертатися сюди знову. «Поліський трамвай» місцеві часто звуть «Поїздок» або «Кукушка». Назва прижилася і серед туристів, які приїжджають проїхатися вузькоколійкою не вперше.
Як доїхати: Рівненська область, Володимирецький район, село Антонівка. З Антонівки до Зарічного щодня  вирушає пасажирський потяг, який, як правило, складається з тепловоза ТУ2 і 2, 3 або 4 вагонів ПВ-51.
, , , , , , , , переглядів: 3 413


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *