Важливе і зайве у мандрівці: поради

Щасливе
24.04.2017  12:51

У приготуваннях до поїздки за кордон одним з важливих пунктів є збір багажу. Якщо поставитесь до цієї справи відповідально то подорож буде в рази комфортнішою та приємнішою. Зібрати сумку чи валізу в дорогу – це важка робота. Необхідного так багато, а місця обмаль. Відсійте зайве і подорожуйте із задоволенням.

 

Як навести порядок у валізі:

Порада 1.

Зайвим буде одяг та взуття «на всякий випадок». Якщо виявите речі подібного роду, покладіть їх в дальній кут вашої шафи до повернення. Цей рішучий крок вбереже вас не тільки від елементарної втоми і дратівливості від транспортування об’ємного і важкого багажу, але і від необхідності платити за додаткову вагу в аеропорту.

Після проведеного відбору потрібно скласти речі так, щоб помістилось ВСЕ.

Велотури Рівненщиною

Порада 2.

На дно покладіть найважче — взуття, фен, зарядні пристрої.

Пордада 3.

Невеликі предмети (шкарпетки, білизна, окуляри та інше) акуратно додайте у взуття. Це дозволить раціонально розпорядитися дорогоцінним місцем і вберегти крихкі речі від пошкоджень, а взуття — від деформації.

Порада 4.

Прислухайтеся до важливої і перевіреної досвідом поради і згортайте речі валиками (в трубочку), а не пластами. Цей прийом значно заощадить місце.

Зелений туризм, або як відпочити в селі

 Порада 5.

По можливості намагайтеся щільно утрамбувати вміст валізи, заповнюючи вільне місце невеликими валиками одягу. Бажано, щоб усередині не залишилося порожнього простору. Так речі не будуть переміщатися всередині чемодану при транспортуванні, а значить, краще збережуться.

ТОП-5 безвізових країн Європи, які варто відвідати

Порада 6.

Гігієнічні приналежності і косметику зазвичай пакують в останню чергу, у верхню частину валізи чи спеціальний відділ. Щоб не довелося по приїзді прати речі від слідів лосьйону чи зубної пасти, переконайтеся, що всі ковпачки закриті, а тюбики щільно закручені. А ще краще буде одразу скласти в пакети з застібкою те, що може розлитися і забруднити одяг.

Порада 7.

При упаковці багажу в аеропорту не забудьте зробити його більш упізнаваним — можна причепити яскраву наклейку. Це полегшить вам пошук валізи на багажній стрічці і вбереже від можливості того, що ви візьмете чужі речі замість своїх.

 

, , , , , , переглядів: 1 336
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *