Відпочинок на межі: екстремальні розваги на Рівненщині

Щасливе
04.10.2017  15:00

Відпочинок на межі: екстремальні розваги на Рівненщині

На Рівненщині чимало цікавих туристичних локацій. Відпочинок можна обрати на будь який смак: пікнік біля водойми(Біле, Нобель, Воронківське, на Базальтовому, у селі  Деражне, Хрінницьке водосховище, Коплище та ін), історичні музеї та архітектурні пам’ятки, палаци(недорогі екскурсії по старовинних спорудах, захопливе дійство), паломницькі тури до духовних святинь, велотури, що ведуть практично до будь якого куточка Рівненщини. Чи не найцікавішим напрямком у подорожах є екстремальний туризм. Куди податись у Рівненській області за гострими враженнями? Ми вкажемо вам шлях до пригод.

Тараканівський форт

На жаль, збереглися лише руїни форту, але їх природне оздоблення, розташування на мальовничих пагорбах над річкою Іквою, роблять неповторною атмосферу навколо нього. Розташований Тараканівський форт недалеко від містечка Дубно. Щоб краще уявити масштабність споруди, то для прикладу уявіть, що у казематах форту могло розміщатися до 800 осіб. Форт був цілком самостійною військовою одиницею. Займаючи площу понад 4 га та маючи 7 підземних рівнів він розміщав на своїй території хлібопекарню, пральню, церкву, морг, телефонний зв’язок і 3 колодязі з водою та інше, що було необхідне для життя гарнізону. Окрім того тут була розвинена складна й заплутана система підземних ходів, тунелів, приміщень, ДЗОтів, сходів. З тильної сторони був величезний рів, на якому, в разі потреби, висувався міцний металевий міст.

Загальновідомо, що Тараканівський форт “облюбували” привиди. туристи стверджували, що господарі руїн з потойбічного світу супроводжували їх під час екскурсій.

Авіаційний клуб у Воронові

Досить мріяти про політ! У Воронові знаходиться авіаційно-спортивний клуб, де можна здійснити екстремальну подорож у небі. Для охочих отримати неперевершені враження доступні: політ на літаку чи планері,  стрибки з парашутом. Якщо бажаєте просто відпочити з сім’єю та друзями, познайомитися ближче зі справжніми пілотами і парашутистами, поспілкуватися з людьми, близькими по духу і захопленню до ваших послуг Рівненський авіаційно-спортивний клуб.

Агенція активного відпочинку “Світовир”

 В спеку хочеться бути біля водойм, а саме : плескатись у прозорій воді, ніжитись на сонечку, вдихати пахощі трав, перебувати в колі близьких, рідних, друзів чи просто приємних людей, а ввечері заворожено дивитись на багаття… Все це можна поєднати у подорожі-сплаві річками України : Случ, Горинь чи навіть Дністер. Неймовірні краєвиди, помірні навантаження, приємна компанія, нові відчуття та враження зроблять ваш відпочинок емоційно незабутнім!

Скеледром “Козак” – сучасне втілення сміливості й пригод

Якщо шукаєте екстриму та свіжих вражень – прямуйте туди. Скеледром сягає 15 метрів і має 10 трас різної складності. Розміщується він у парку Хімік на Ювілейному, що на вулиці Соборна, 420.


Де на Рівненщині є скеледроми

 

, , , , , , , , , переглядів: 2 866

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *