Водяний млин у селі Святе

Щасливе
03.07.2017  11:20

Мандрівка просторами Рівненщини сповнена пригод та відкриттів. Цими вихідними рівненські велотуристи відвідали Дермансько-Острозький національний природний парк. Учасники побачили наймальовничіші та найцікавіші місця природоохоронної території та відкрили для себе особливості Малого Полісся.

Тренер козацького бойового мистецтва “Спас”, Семен Монах розповів про рукотворні інновації села Святе:

“У селі Святе колись був дуже гарний став. Зараз він залишився, але село змінилося. Зробили там форельники, хати повикупляли, побудували забори геть до ставка. Коротше, не особливо і покупаєшся там. Кажуть, приватна територія. Якось воно було далеким, доки двоє діток мені про це не зауважили. Але в їхньому випадку вони були праві – я зайшов у двір щоб показати вам куди іде вода з водяного колеса. Господар теж стояв незадоволеним, але то дрібниці. Гляньте краще яка система подачі води з річки 😉 Доречі, ця водойма зроблена штучно. Оце дядько постарався для сім”ї. Учіться.
Це ще ділюся враженнями від Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку яку організував Юрій Ойцюсь з Купа пригод – путівник мандрівника”


, , , , , , переглядів: 2 828


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *