Як рівнянам оформити ID-картку

Щасливе
22.05.2017  14:34

Відтепер  ID-картка – це не лише зручно, а й корисно. Адже відповідно домовленостей України та Туреччини, українці зможуть відвідати турецькі курорти вже цього літа, використовуючи ID-картки як проїзний документ на території цієї країни. Як отримати такий документ маючи звичайний паспорт громадянина України? Та скільки коштуватиме оформлення документу, який відкриває шлях на турецькі курорти і не тільки?

Паспорт громадянина України нового зразка – це і є ID-картка, основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Відповідно до нового законодавства України кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. У Рівненському ЦНАПі переконують, що до 1 червня розпочнуть видавати паспорти горомадянина України у вигляді ID-картки.

Детальніше про ID-картку у відео-ролику від Державної міграційно служби України:

Туреччина затвердила безвізові поїздки для українців за новими ID-паспортами

Скільки коштує виготовлення пластикового ID-паспорта?

Оформлення першого паспорта громадянина України (для осіб 14-16 років), як і раніше буде безкоштовним. При заміні чи виготовленні нової ID картки потрібно заплатити адміністративний збір. Порядок обчислення адміністративного збору визначено законом, як сума вартості бланка, вартості персоналізації та вартості адміністративної послуги. У новому законі прописано, що платіж не може бути більше 10% мінзарплати (зараз близько 320 грн).

Фото: rivne.pasport.org.ua

Джерело: https://rivne.pasport.org.ua

, , , , , , , переглядів: 6 217


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *