Як відкриття залізничних рейсів до Європи вплинуло на туризм

Щасливе
24.10.2017  11:24

Запуск швидкісних поїздів в Європу призвів до зростання кількості туристів, охочих провести вихідні за кордоном. У грудні Укрзалізниця відкриє ще два рейси – до Австрії і Польщі.

З 10 грудня Укрзалізниця запускає  потяг без пересадок сполученням Київ – Львів – Будапешт – Відень (мова йде про причіпні вагони). Час в дорозі буде займати 22 години 14 хвилин. У той же день почне курсувати склад по маршруту Одеса – Перемишль. Раніше, в грудні 2016- го і серпні 2017 року, Укрзалізниця вже запустила два потяги “Інтерсіті +” за маршрутом Київ – Перемишль, також міжнародний рейковий автобус на Ковель, а пізніше рейс Здолбунів – Хелм, про це пише видання Фокус.

Запуск нових поїздів – реалізація раніше заявленої стратегії Укрзалізниці щодо поліпшення залізничного сполучення України з країнами ЄС, яке стало особливо актуальним після введення безвізового режиму. Судячи з сервісу бронювання  квитків, європейські напрямки настільки популярні, що квитки на них доводиться купувати за кілька тижнів до поїздки.

Вибір бюджетних туристів

Туристичний експерт Любов Чигир зазначає, що бюджетні туристи все частіше вибирають поїзд через дешевизну квитків. Наприклад, поїздка з Києва до Перемишля другим класом обійдеться трохи дорожче 400 грн, зі Здолбунова в Хелм – в 200 грн. Багато туристів добираються на таких потягах до міст, з яких літають дешеві лоукости. Наприклад, з Хелма можна відправитися до Варшави, Любліна, Жешува та Замостя, з Перемишля – до Кракова.

Те, що українських туристів до Європи і, зокрема, Польщу стало їздити більше, підтверджує і директор Польської туристичної організації Влодзімєж Щурек.

У першому півріччі 2017 року кількість бронювань українцями польських готелів, мотелів і місць організованого проживання зросла на 54% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Щурек відзначає підвищений попит на залізничні квитки з України в Польщу, при цьому він вважає помилковою думку про те, що потягами, як правило, користуються студенти і заробітчани. “Хто поїде на заробітки і ночуватиме в готелях? Тому можна стверджувати, що росте кількість саме туристів”, – говорить експерт.

 

, , , , , , , , , , , переглядів: 1 284


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *