“ЗЕлений газОН”: відкритий простір для креативних

квиток на автобус
Щасливе
26.06.2017  14:10

Розваги, затишок, щирі емоції та щасливі посмішки – так пройшов День молоді у Здолбунові. Небайдужі містяни зробили неймовірний еко-куточок, де всі охочі відпочивали дружною веселою компанією.

На сторінці у соцмережі Фейсбук, своїми враженнями від події ділиться голова Здолбунівської райдержадміністраї, Сергій КОНДРАЧУК:

“”ЗЕлений газОН – це приклад того, як із ділянки у центрі міста, де по коліна росла трава, зробити центр для відпочинку молоді, заняття спортом, розваг, перегляду фільмів під відкритим небом.
ЗЕлений газОН – це коли підлітків, які тинялися містом без діла, долучають до реалізації цікавої ідея, і вони зранку до вечора фарбують, носять, косять і т.д.
ЗЕлений газОН – це те, що сьогодні у нашому місті розпочалося і буде далі розвиватись, бо такі проекти не можуть мати кінця, адже у нашої молоді немає кінця креативним ідеям та завзяттю, щоб ці ідеї реалізувати.
Чи могло сьогодні свято не вдатись? Ні, бо робилося воно класними людьми, з душею та серцем і повною самовіддачею. Як учасник та гість свята можу лише подякувати усім, хто долучився до його створення”.

Створити креативний простір для громадськості міста не важко, головне цілеспрямовано йти до хорошої мети!
, , , переглядів: 1 210


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *