19 березня 2023 – релігійне свято, заборони і прикмети дня

Провидиця
Щасливе
19.03.2023  10:10

19 березня православна церква вшановує пам’ять преподобного кіпрського святого Аркадія і мученика Костянтина. Наші предки вважали, що саме в цей день з теплих країв прилітає лелека. До цього птаха ставилися з великою повагою. З лелеками пов’язано багато позитивних прикмет.

Побачити лелеку 19 березня вважалося прекрасною прикметою. Такій людині весь рік буде щастити у всіх справах. А якщо сім’я лелек оселилася в саду або у дворі, то його власники будуть дуже щасливими.

Діти та молодь 19 березня виготовляли годівниці для птахів з підручних засобів. Годівниці наповнювали зерном і розвішували по саду. Робили це для того, щоб птахи оселилися в саду і полювали на черв’яків та інших шкідників.

19 березня починали збирати березовий сік. Його консервували на зиму або залишали для бродіння. На основі березового соку готували слабоалкогольний корисний напій. Також в цей день освячували воду в колодязі.

Що не можна робити 19 березня

У цей день не можна розповідати свої секрети і плани на майбутнє малознайомим людям. Інакше ваші таємниці швидко стануть відомі заздрісникам і недоброзичливцям.

Прикмети погоди 19 березня

Існують такі прикмети про погоду в цей день:

  • Якщо ранок 10 березня морозний, то ще протягом сорока днів можливі заморозки.
  • Кішка ховається під ковдру або на батарею – до швидкого похолодання.
  • Високі хмари на блакитному небі віщують потепління.
  • Якщо дме сильний вітер, то залишок березня буде вітряним і холодним.
  • Ластівки і лелеки прилетіли – до раннього потепління і хорошого врожаю овочів в цьому році.
, , , переглядів: 229Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *