Арматура 10: на що звертати увагу при виборі?

Щасливе
08.11.2021  16:58

Арматура 10: на що звертати увагу при виборі?

Арматура 10: на що звертати увагу при виборі?

Арматура 10 мм – це виріб зі стального прокату, який має вигляд металевих прутів з гладкою або рифленою поверхнею. Бездоганні характеристики виробу забезпечують його широке застосування в різних сферах та господарствах. Найчастіше металопрокат використовують у будівництві, при закладці фундаментів та монтажу монолітних стін.

Арматура 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, мм гост А400, А 500 цена: продажа, цена в Обухове. Арматура от "Металлобаза "ТД Викант " г. Обухов" - 109910195

Особливості арматури 10 мм

Сфера застосування арматури визначається типом виробництва стрижнів.

Арматуру виготовляють двома способами:

  • Холоднотягнуті, які відрізняються високою точністю, гнучкістю, пластичністю. Такі вироби застосовуються в високотехнологічному виробництві.
  • Гарячекатані, які відрізняються високою міцністю, низькою пластичністю. Як правило, гарячекатану арматуру застосовують у будівництві при створенні армувальних каркасів, фундаментів.

Якість арматури напряму залежить від хімічного складу матеріалу. Відношення вмісту вуглецю та легувальних добавок впливають на властивості металу: його зварюваність, корозійну стійкість, міцність при навантаженнях, гнучкість, пластичність.

Профіль виготовляється різного діаметра. Параметри арматури вибирають в залежності від завантаженості конструкції. Профіль до 8 мм використовується у якості монтажних елементів, а арматура, діаметром 10-16 мм застосовується в каркасах фундаментів слабо навантажених будівель.

Арматура 10 мм буває гладкою (кругляк)  – на поверхні відсутні насічки, а форма поперечного перерізу кругла та рифленою — круглий профіль з поздовжніми ребрами. Гладка арматура найчастіше використовується у якості конструктивних елементів. А арматура з періодичним профілем добре працює у парі з бетоном, створюючи з ним конструкцію підвищеної міцності. Стрижні 10 мм використовують при будівництві монолітних стін, залізобетонних будівель, армуванні фундаменту чи перекриття.

Арматура металлическая 10 мм (11,7м)

Арматуру слід вибирати в залежності від завдання, яке необхідно виконати. Для закладки фундаменту рекомендується використовувати гарячекатаний профіль. Однак віддавати перевагу слід металопрокату, який відповідає установленим нормам та стандартам. Холоднотягнуту арматуру можна використовувати тільки при закладці фундаменту під легкі будинки. Але навіть під незначною вагою вона здатна деформуватися.

Сталеві прути 10 мм випускаються у вигляді стрижнів довжиною 6-12 м та 3-6 м, вони мають свій клас. В будівництві використовують арматуру класу А400. Прути вищого класу використовувати економічно невигідно, оскільки їх вартість занадто висока, якщо цього не вимагає будівля. Стрижні меншого класу мають гірші характеристики міцності та витривалості, тому при будівництві їх не застосовують. При виборі арматури 10 мм варто звертати увагу на маркування, яке вказує на загальні характеристики металопрокату.

Широкий сортамент не обмежує використання арматури 10 мм тільки будівельною сферою. Стрижні використовують при монтажі огороджень, легких просторових конструкцій, декоративних елементів.

Арматура 10 в DimaxTD доступна за вигідною ціною та у достатній кількості. Приїжджайте на металобазу або замовляйте товар телефоном.

переглядів: 195

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *