Березовий сік: сезонний напій та його користь

Щасливе
03.03.2024  12:00

З настанням весняних теплих днів природа намагається відзначити свій поворот до нового циклу життя. Один з відомих весняних символів – березовий сік – починає знову привертати увагу природолюбів та гурманів. Цей солодкий напій не лише додає життєвої сили, а й має численні корисні властивості. Про те, де й як його збирати, які документи потрібні та хто має право це робити, ми розповімо у цій статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному жінок запрошують на чоловічий бенефіс

Де збирати березовий сік:

“Жителі Рівненщини можуть збирати березовий сік лише на своїх присадибних ділянках. Робити це у лісах, парках чи скверах – заборонено. Адже це може призвести до припинення росту дерева та його знищення. Порушникам загрожує штраф”, – повідомляють лісівники.

Які документи потрібні:

У багатьох країнах для збору березового соку потрібно мати дозвіл від власника лісу або відповідні органи. Відтак в нашій державі,  цей дозвіл має назву– лісовий квиток.

Хто може збирати:

Збирати березовий сік може будь-хто, хто має доступ до березових дерев і дотримується правил, встановлених місцевим законодавством. Зазвичай це можуть бути як приватні особи, так і підприємства, які спеціалізуються на зборі та переробці природних продуктів.

Чим корисний березовий сік:

Березовий сік містить велику кількість вітамінів, мікроелементів та амінокислот, які корисні для організму. Він має знеболювальні, протизапальні та зневажливі властивості, сприяє видаленню токсинів з організму та покращує загальний стан здоров’я.

Загалом, березовий сік – це не лише смачний напій для весняного періоду, а й корисний дар природи, який може підтримати здоров’я та підняти настрій. Тому не зволікайте і спробуйте цей чудовий напій самі!

переглядів: 102


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *