Бестселери домашніх попільничок

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.06.2022  19:33

Бестселери домашніх попільничок

Попільничка – це невеликий круглий контейнер, який курці використовують, щоб струсити попіл зі своєї сигари або сигарети і загасити залишок викуреної сигарети. Попільничка доступна в багатьох різних формах та кольорах. Подивіться асортимент попільничок, представлений на сучасному ринку. Зараз дуже багато цікавих моделей, що відрізняються від класичних скляних екземплярів.

Асортимент домашніх попільничок, представлений в інтернет-магазині ДуДа, неодмінно зацікавить вас. Тут вам відкривається доступ до девайсів найнеймовірніших форм. Це справжні арт-об’єкти, які стануть гарною знахідкою для тих, хто цінує незвичайні речі.

Яку попільничку вибрати?

Ви можете вибрати відкриту або закриту попільничку. Відкрита попільничка – це насправді чаша з виїмками, в яку можна покласти сигарету. Закрита попільничка є більш важким контейнером з кришкою. За допомогою попільнички ви запобігтиме роздмуванню попелу сильним вітром. Інші переваги попільнички з кришкою в тому, що залишки цигарки, що тліють, швидко гаснуть і не поширюються неприємні запахи.

Попільничка також може мати форму кухля. Такі екземпляри підходять для використання у автомобілях. Хоча і для домашнього використання теж чудовий варіант.

Інші варіанти попільниць

Існує чіткий поділ ємностей для обслуговування процесу куріння. На ринку зустрічаються настільні та кишенькові екземпляри. У чому різниця між ними? Так, настільні варіанти вважаються найбільш звичними для багатьох рішень, тоді як кишенькові – це досить незвичайне рішення, але теж варте уваги. Затяті курці повинні взяти собі на озброєння.

Конструкції бувають різноманітні: починаючи від тривіальної, без якихось наворотів, і до складносурядної. Всі вони можуть мати всілякі додаткові опції, наприклад, металева попільничка з кришкою не дозволить запахам поширюватися по приміщенню.

Виберіть найкращий варіант, який повністю задовольняє ваші запити. В асортименті ви знайдете варіанти попільничок з різних матеріалів, а саме:

  • метал;
  • латунь;
  • кераміка;
  • пластик;
  • полімер.

Після того, як ви зробили вибір із запропонованого асортименту, ви можете легко замовити попільничку онлайн. Пройдіть процедуру замовлення крок за кроком, оформивши його через онлайн форму на сайті. Як тільки ваше замовлення буде отримано, менеджери магазину ДуДа відправлять його якнайшвидше.

переглядів: 93


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *