Бізнесмени можуть подати заявку на отримання підтримки бізнесу

квиток на автобус
Щасливе
28.01.2024  13:13
Ще є час податися на програми, які підтримують бізнес. 

фото зі сторінки Коваля у Фейсбук

Так, проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» передбачено спрямувати 15 млн дол. США грантових коштів на підтримку середніх та великих підприємств України. Грант передбачає фінансування в межах 250 тис. дол. США – 2 млн дол. США. Подача необхідних документів – до 29 лютого 2024 року.
Проєктом USAID «Конкурентоспроможна економіка України» передбачено виділити 10 млн дол. США, а це 30 грантів обсягом від 150 тис. дол. США до 500 тис. дол. США для сфер харчової, легкої промисловостей, машинобудування та металообробки. Прийом заявок триватиме до 8 березня 2024 року.
Грантова підтримка від уряду Німеччини на загальну суму 4,2 млн євро буде реалізовуватись через ОщадБізнес. При цьому внутрішньо переміщені підприємства зможуть отримати до 30 тис. євро, інші суб’єкти господарювання – до 20 тис. євро. Прийом заявок у відділеннях Ощадбанку – до 31 січня 2024 року.
Грантова програма EU4Business через ЄС та уряд Німеччини на загальну суму 1 млн євро передбачає 100 грантів по 10 тис. євро кожен – для підприємств, що працюють у сферах переробки (харчова, легка, меблева промисловості, машинобудування), креативні індустрії, логістика та інші експортоорієнтовані галузі. Подача необхідних документів – до 11 лютого 2024 року.
Про це пише начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
, , переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *