Business Analysis та Project Management: дві нові високооплачувані професії

Щасливе
17.11.2021  09:00

Business Analysis та Project Management: дві нові високооплачувані професії

Новий час диктує свої умови заробітку. Щороку з’являються нові професії та розвиваються більш звичні для багатьох. Сьогодні популярними у багатьох перебувають дві професії з можливістю високого заробітку – це Business Analysis та Project Management.

Business Analysis 

Бізнес-аналітики допомагають організаціям отримати максимальну користь із даних, що збираються ними, виявляючи тенденції, закономірності та помилки, які іншими могли б залишитися непоміченими. 

Успішні бізнес-аналітики мають навички роботи з даними, розумінням ділової сторони діяльності організації та здатністю донести цю інформацію до людей, не пов’язаних з ІТ. 

Бізнес-аналітика – прибуткова роль ІТ. Якщо ви хочете просунутися в кар’єрі бізнес-аналітика або змінити професію, важливо обрати професіоналів, які зможуть грамотно навчити основам та основним етапам бізнес-аналітики. Як це зробити? Більше інформації на https://lviv.itea.ua/courses-itea/business-analysis/poglibleniy-kurs-business-analysis/. Сертифікація бізнес-аналітиків вже активно зароджується, але з необхідними знаннями будь-який іспит та співбесіда пройдуть на найвищому рівні.

Project Management 

Project management (управління проектами) – це використання спеціальних знань, навичок, інструментів та методів для створення чогось цінного. 

Project Manager цінується сьогодні дуже високо. Важливо правильно навчитися цієї професії та мати можливість застосовувати нові навички на ділі. Як це зробити? Більше інформації на https://lviv.itea.ua/courses-itea/project-management/pm-capm/. Зміна характеру роботи у зв’язку з технологічним прогресом, глобалізацією та іншими чинниками означає, що робота частіше організується навколо проектів, а команди об’єднуються із урахуванням навичок, котрі необхідні для виконання конкретних завдань. 

Всі проекти – це тимчасові зусилля щодо створення цінності за допомогою унікального продукту, послуги чи результату. Усі проекти мають початок і кінець. У них є команда, бюджет, графік та набір очікувань, яким команда має відповідати. Кожен проект є унікальним і відрізняється від рутинних операцій. Мати необхідні навички для ведення бізнесу – важливий етап у розвитку професійних якостей фахівця. 

Керують цими проектами фахівці з проектів – люди, які покликані забезпечити досягнення командою проекту поставлених цілей. Фахівці використовують безліч різних інструментів, методів і підходів задоволення потреб проекту, що приносить їм у результаті відмінний заробіток.

переглядів: 125

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *