Чи варто вирощувати соняшники?

Щасливе
16.04.2021  23:51

Чи варто вирощувати соняшники?

Стартує посівна. І саме час задуматися над тим, чим зайняти землю, аби мати не тільки хороший врожай, але й достойний прибуток. Один із варіантів, як з розумом засіяти площу – вкласти час і гроші у посіви соняшника.

соняшники

До речі, купити хороше насіння соняшника можна за посиланням – https://lnzweb.com/ru/sunflower . 

Історія вирощування соняшників

Соняшник, насправді, походить з Америки, уже з 16 століття він став мешканцем Європи. Через деякий час його насіння почали використовувати для виготовлення олії. Також широко використовується в кулінарії, а ще в медицині, де в нагоді стали лушпайки із зернят.

Соняшник – вигідна культура для вирощування, оскільки це давно укорінена в господарстві сільськогосподарська рослина, яка неодмінно знайде свого покупця. Більше того, експерти прогнозують, що соняшник ставатиме ще більше й більше популярним, тож розширюватиметься і відсоток  присутності на ринку. І збільшуватиметься відсоток посівних площ зайнятих під соняшник. Тож варто уже зараз задуматися про можливість почати його вирощувати.

Наскільки складно вирощувати соняшник?

Соняшник не надто вибагливий:

 1. Йому підходить більшість ґрунтів, за винятком лужних, сильно заболочених піщаних, важко-глинистих. Тож його практично можна висівати будь-де. Достатньо перед цим знищити бур’яни та забезпечити хороші умови.
 1. Любить сонце та теплий клімат – не дарма ж його називають соняшником!
 1. Як і з кожною рослиною, соняшники слід берегти від шкідників.
 1. А також не пропустити час збору врожаю.

Без сумніву, це невичерпний перелік необхідних факторів для щедрого врожаю, але варто взяти до уваги, що ця рослина – традиційна для України, тож і не потрібно буде заморочуватися з екзотичними рішеннями для збільшення врожайності.

Де купити хороше насіння? 

LNZweb – інтернет-магазин, який пропонує широкий вибір насіння соняшників:

 • BHIC
 • Syngenta
 • Pioneer
 • Strube D&S GmbH
 • та багато інших.

Крім цього, там же можна придбати добрива і засоби захисту.

Як отримати товар та оплатити його? 

Усі замовлення з сайту lnzweb.com є можливість отримати за допомогою Нової пошти (в т.ч. є в наявності й адресна доставка), а також самому вивезти зі складів LNZ Group – легко можна обрати той варіант, який підійде саме вам.

Оплата доступна теж кількома способами:

 • заплатити через Visa або Mastercard (важливо – без комісії);
 • оплати під час отримання;
 • за допомогою банківського переводу, отримавши від менеджера рахунок – фактуру, яку можна оплатити в будь-якому банківському відділенні.

А дізнатися усю важливу інформацію можна в блозі, який складається з корисних статей із агроцарини.

переглядів: 162

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *