Чим Xbox Series X краща за PlayStation 5

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.06.2022  08:00

Чим Xbox Series X краща за PlayStation 5

Війна між мастодонтами ігрового всесвіту, компаніями Sony i Microsoft, триває вже багато років і судячи з ситуації не планує закінчуватися найближчим часом. Завдяки суперництву цих двох корпорацій у геймерів з усього світу принаймні є привід посперечатися незалежно від того якою мовою вони спілкуються.

Протистояння Xbox Series X та PlayStation 5 наразі зазнало величезних масштабів. Обидві компанії намагаються зробити все для того, щоб переманити фанатів однієї платформи на іншу. У той самий час консолі компанії Microsoft випереджають своїх конкурентів і як би фанатам Sony цього не хотілося, але їх консоль “пасе задніх”. Придбати найкращу консоль покоління можна тут https://retromagaz.com/consoles-xbox-series-x, з приємним цінником і можливістю купити безліч ігор та інших товарів для справжніх фанатів.

Оригінальні консолі нового покоління вже взяли все що могли їм дати новітні комп’ютерні комплектуючі, тепер полем битви стала вигода для геймерів та можливості які їм буде дарувати консоль. Наприклад компанія Sony зовсім нещодавно заявила що буде повністю змінювати свою систему підписок і пропонуватиме гравцям які обрали їх консоль придбати щось на кшталт Xbox Game Pass, але з більшою персоналізацією. Водночас компанія Microsoft почала скуповувати найбільші студії ігрового дизайну та компанії-правовласники найпопулярніших тайтлів, задля того, щоб надалі зробити їх ексклюзивами своєї платформи.

Sony Consola PlayStation 5

Але яка з приставок найкраща саме зараз?

Топ 3 фактори порівняння консолей нового покоління

У сучасному світі замало сказати що якась консоль найкраща. Цю думку потрібно підкріпити фактам і в нас є декілька таких. Звісно, можна було б сказати що те що Xbox Series X це найкраща консоль покоління – це наша особиста думка, але ми не плануємо виправдовуватися і хочемо довести це вам.

Перелік параметрів за якими можна прийти до висновку що саме консоль Xbox Series X краща з кращих – виглядає наступним чином:

  • Вартість

Тут все просто, не дивлячись на те що Xbox Series X потужніший за свого конкурента – вартість цієї консолі нижча ніж у PlayStation 5. Це дає можливість задуматись, а чи не переоцінили себе хлопці з компанії Sony?

  • Бібліотека ігор

Порівнюючи консолі нового покоління ми вирішили відкинути досягнення попередніх консолей і виявилося що навіть у питаннях розмірів бібліотеки консоль Xbox Series X наразі попереду. У той час як Sony намагається випустити бодай один цікавий ексклюзив – компанія Microsoft вправно скуповує студії в яких майже закінченні продовження культових проєктів. Таким чином можна сказати що Microsoft переграли усіх і окрім найбільших студій купили ще й найочікуваніші ігрові проєкти.

Microsoft Xbox Series X (US Plug) RRT-00001

  • Підписка та хмарні технології

У той час, як компані Sony тільки планує змінити свою підписку і лише у загальних деталях розповіла про розробку хмарного сервісу – компанія Microsoft вже во всю дає доступ своїм фанатам до новітніх технологій. Завдяки хмарному сервісу компанії можна грати в улюблені консольні ігри на своєму смартфоні використовуючи лише фірмовий геймпад компанії. Такі можливості можуть говорити про те що саме Microsoft планують стати тією компанії зі створення консолей що буде йти максимально поряд з новітнім технологіями незалежно від того скільки вони будуть коштувати.

Враховуючи все що ми перерахували сміливо можна стверджувати що саме Xbox Series X це найкраща консоль актуального покоління.

переглядів: 81


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *