Де замовити берегоукріплення?

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.07.2022  08:00

Де замовити берегоукріплення?

Берегоукріплення неможливо забезпечити власними силами. Скільки б у штаті компанії не було працівників, вони не мають потрібної кваліфікації та спеціалізованої техніки. А підтримувати контури у презентабельному вигляді потрібно – вони постійно вимиваються течією, страждають від опадів чи зсувів. У таких умовах без втручання фахівців говорити про гарний ландшафт не доводиться.

У пошуку підрядників люди найчастіше роблять одну й ту саму помилку – звертають увагу на тих, хто пропонує послуги за найнижчими цінами. Але варто знати: зміцнення берега компанія не може здійснити за копійки. Дешево пропонують лише фірми, які зуміли закупити низькопробну сировину. То де ж замовити берегоукріплення?

берегоукріплення

Skstatus: безліч успішних проектів та абсолютне порозуміння з клієнтами

Компанія SK Status – це винятково сучасні рішення. У штаті працюють фахівці з величезним досвідом будівництва захисних конструкцій уздовж берегів водойм. Професійно та з високою якістю тут виробляють берегозміцнення кількома методами:

  • Монтаж бетонних плит. Трудомісткий процес, може зайняти досить багато часу, але результат того вартий. Захисна конструкція виконуватиме свої функції багато десятиліть.
  • Посилення прибережної лінії бетонним шпунтом. Бездоганний спосіб зупинити руйнування берегів на об’єктах, що постійно піддаються навантаженням. Бетон витримує хвилі, йому не страшні крижини. Матеріал не схильний до корозії, впливу ультрафіолету та сильних ударів.
  • Зміцнення берегів шпунтом із ПВХ. Метод, що заслуговує на особливу увагу. ПВХ вважається екологічним, міцним та несприйнятливим до багатьох впливів матеріалом. Такі шпунти можна встановлювати на берегах водойм всіх типів: озер, річок, ставків.
  • Захист берегів дубом. Відмінний спосіб високо оцінений за екологічність, економічність і зовнішню привабливість готового об’єкта після виконання робіт.

Компанія працює як у Києві, так і в інших регіонах країни – можливість виїзду до того чи іншого міста потрібно заздалегідь обговорювати.

укріплення берега

Коротко про виконання робіт

SK Status допоможе ушляхетнити територію і дає гарантію, що в найближчому майбутньому це питання не стурбує клієнта. Виконуючи берегоукріплення водоймища компанія проводить за чітко опрацьованою технологією. Спочатку вивчається місцевість, потім робляться виміри та розрахунки, складається детальний проект. Фахівці самостійно підбирають матеріали, монтаж виготовляють з використанням найновішого обладнання.

переглядів: 189
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *