Герої відомого мультику «Вулиця Сезам» почали говорити українською

Щасливе
02.04.2023  12:41

Сподіваються, що вони допоможуть малюкам стати розумнішими, сильнішими та добрішими.

 

https://t.me/vitalykoval8

На українському телебаченні почали показувати  відомий мультсеріал «Вулиця Сезам» – анімаційного освітнього проєкту, що є частиною глобального плану Sesame Workshop. Серіал показуватимуть в межах ініціативи Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Щодня о 12:30 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС та інших платформах – у будь який зручний час і спосіб чарівні та безпосередні Елмо, Коржик та їхні друзі допомагатимуть дітям і батькам справлятися з кризовими ситуаціями.

Продовження легендарної анімаційної стрічки, що має багатомільйонну глядацьку аудиторію, розробили спеціально для підтримки здорового душевного стану маленьких і дорослих глядачів і запобігти негативному впливу стресу на повсякденне родинне життя.

140 п’ятихвилинних серій сприяють розвитку математичних, наукових та соціально-емоційних навичок, а також вчать здоровому та безпечному способу життя, навичкам безбарʼєрного спілкування. ОСОБЛИВА увага приділяється унікальним потребам і досвіду дітей, які живуть в умовах великої війни.

Це важливо, адже 75% українських дітей після початку війни мають симптоми психотравматизації. Потрібно допомогти їм стати розумнішими, сильнішими та добрішими.

Серіал продублювали українською. Крім постійного щоденного ефірного показу на дитячому телеканалі ПЛЮСПЛЮС о 12:30 він буде у будь-який зручний час і спосіб доступний на Київстар ТБ, а також для абонентів усіх телеком-операторів України. Доступ до відеотеки з проєктом буде безкоштовним.

 

За повідомленням з офіційного Телеграму начальника Рівненскої ОВА Віталія Коваля, t.me/vitalykoval8

 

, , переглядів: 281Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *