Коли очікується запуск Xbox в Україні?

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.08.2022  18:49

Коли очікується запуск Xbox в Україні?

Сьогодні багато хто замислюється, яку консоль краще купити – Xbox Series або PlayStation 5. Частина геймерів вибирають ті платформи, якими вони користувалися раніше, але інші перебувають у замішуванні. Сьогодні Xbox Series X диски є менш затребуваними порівняно з PS5, проте незабаром це може змінитися, оскільки з великою ймовірністю Xbox до кінця поточного року буде офіційно запущений в Україні.

Головні переваги Xbox

Для початку розглянемо основні причини, чому багато хто робить вибір на користь Xbox:

  • Ексклюзиви. Xbox навряд чи може похвалитися безліччю ексклюзивів, але не варто забувати про легендарні франшизи Gears of War, Forza Horizon.
  • Game Pass. Йдеться про сервіс, який включає понад 400 ігор безкоштовних ігор. У каталозі доступні як інді, так і ААА-проекти, тому вам не важко знайти відповідну для себе гру.
  • Xbox Play Anywhere. Далеко не всі знають про цю корисну функцію. З її допомогою ви матимете єдині збереження в іграх як на персональному комп’ютері, так і консолі. Для власників ПК ця функція стане справжньою знахідкою.
  • Різні варіанти консолей нового покоління. На сьогоднішній день доступні Xbox Series X і більш бюджетна Xbox Series S.

Що потрібно знати про запуск Xbox в Україні?

За словами Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, незабаром на нас чекає запуск Xbox в Україні. Як стверджує Михайло, це питання було обговорене під час зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом. Таким чином, у нашій країні почнуть офіційно продаватися приставки та ігри для цієї консолі.

У великих мережах магазинів техніки вже з’явилася інформація про старт продажу Xbox Series S за ціною 11 999 грн. Безумовно, Xbox був доступний для покупки й раніше, але відтепер його зможуть офіційно продавати магазини, які вже багато років офіційно співпрацюють зі світовими брендами. Більше того, тепер консолі супроводжуватимуться гарантією від виробника.

Після офіційного запуску продажу консолей планується повноцінний запуск сервісів Xbox в Україні. Нагадаємо, що наразі українці не мають можливості реєстрації акаунту у своєму регіоні. У разі офіційного запуску Xbox в Україні всі користувачі матимуть можливість оплати ігор у гривнях, а також використання україномовного інтерфейсу.

Наразі точних даних про старт запуску ще немає, але передбачається, що це станеться до кінця 2022 року. Поки що залишається лише чекати на офіційну інформацію від представників Microsoft.

переглядів: 185
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *