Огляд TWS-навушників Bowers&Wilkins PI5 та PI7

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.04.2022  00:07

Огляд TWS-навушників Bowers&Wilkins PI5 та PI7

Bowers&Wilkins з’явилася у 1966 році. Все починалося зі складання акустичних систем, але компанія не стояла на місці і у 2021 році сталася дуже довгоочікувана подія, справжні шанувальники техніки Bowers&Wilkins отримали аж 2 моделі перших навушників Bows&Wilkins TWS PI5 і PI7. Хоча компанія презентувала ці дві моделі навушників в один і той же час вони мають характерні відмінності. Розглянемо переваги PI5 та PI7.

Огляд PI5

Вбудований кодек Qualcomm aptX™

У PI5 вбудований кодек Qualcomm aptX, який забезпечує звучання хорошої якості без дротів через Bluetooth. Qualcomm aptX допомагає зберегти вихідну якість аудіофайлів з якістю до 24 біт 96 кГц.

Шумопридушення

Вбудовано стандартне шумозаглушення, завдяки якому можна збільшити комфорт при спілкуванні.

Кількість та якість мікрофонів

Наявність якісних мікрофонів дозволяє використовувати їх як гарнітуру та отримати доступ до панелі керування звуком. Замість простого варіанта з 2 мікрофонів отримуємо вдвічі більше, тобто 4, що сприяє вищій якості звуку.

Голосові помічники

Можна підключити голосових помічників Google Assistant та Apple Siri. Просто доторкніться до навушника і вимовити потрібний запит та вмить отримайте відповідь.

Датчик зношування

Датчик зношування потрібен для того, щоб визначати стан використання в реальному часі. Зручність у тому, що не потрібно самостійно стежити за станом навушників, вони “самостійні” і роблять це за вас.

Смарт кейс

Як кажуть самі Bowers&Wilkins, це розумний зарядний чохол. У ньому можна просто зберігати навушники, заряджати без проводів, просто поклавши розряджені навушники в кейс, а також заряджати в режимі fast charging.

Про PI7

Блоки Dual Hybrid Drive

Ця технологія забезпечує оптимальну гучність та чисте звучання на низьких, середніх та високих частотах та робить цю модель ідеальною для меломанів.

Технологія Qualcomm aptX™ Adaptive

Ця технологія робить звук максимально чистим, сприяючи 24 бітній роботі, а зв’язок стабільний, без перебоїв та спотворень.

Адаптивне шумозаглушення

У форбс про шумозаглушення в цій моделі написано: “PI7 пропонують одне з найкращих адаптивних шумозаглушень, які я коли-небудь чув у парі бездротових навушників… очікування того вартувало” і це чиста правда. Шумопридушення в PI7 реально якісне.

Гібридні приводи

Ретельно розроблені подвійні гібридні приводи з індивідуальними підсилювачами забезпечують реальне задоволення звуком, неперевершену деталізацію та реалізм.

Мікрофони

PI7 оснащені 6 мікрофонами, які довгий час розроблялися Bowers&Wilkins для отримання чіткого та якісного звучання.

Кейс та зарядка

Ви отримуєте не тільки самі навушники, а й смартчохол для заряджання, ретрансляції звуку та швидку бездротову зарядку.

PI5 та PI7 – якісні TWS навушники з кращими технологічними інтеграціями компанії Bowers&Wilkins. Ці навушники по-справжньому цікаві, як своїми характеристиками так своїм дизайном, особливо тим, що компанія використовувала нові надміцні матеріали для нереальної міцності та довговічності продукції. Ці навушники не можна назвати бюджетним варіантом, але ціна відповідає якості тому, якщо ви меломан, який не любить дроти, то це один з найкращих варіантів для вас.

переглядів: 113


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *