Організація самостійного квартирного переїзду

Щасливе
06.05.2024  08:54

Переїзд до нової квартири – це завжди хвилюючий, але водночас клопіткий захід. Перед вами стоїть завдання не лише акуратно запакувати та перевезти всі свої речі, а й правильно розпланувати весь процес, щоб заощадити час, сили та фінанси.

У цій статті ми надамо вам покрокову інструкцію щодо організації ідеального переїзду своїми силами, завдяки якій ви зможете зробити його максимально комфортним та безпечним. А якщо ви хочете заощадити свій час, то рекомендуємо замовити переїзд квартири з вантажниками у професійній транспортній компанії.

Квартирний переїзд

Як розрахувати бюджет на переїзд своїми силами?

  • Пакувальні матеріали. Вам потрібні картонні коробки різних розмірів, пакувальний папір, повітряно-бульбашкова плівка, стрейч-плівка, скотч та маркери, а для крихких предметів знадобляться спеціальні коробки з наповнювачем. У середньому на 1-кімнатну квартиру потрібно 15-20 середніх коробок, на 2-кімнатну – 25-30, на 3-кімнатну – 35-40.
  • Транспортні витрати. Якщо речей небагато, можна вкластися в кілька ходок на власному автомобілі або взяти в оренду легковий причіп. Для перевезення габаритних меблів та техніки під час переїзду в нову квартиру потрібно вантажне таксі або невелика «Газель». Якщо ж речей дуже багато, має сенс орендувати повноцінну вантажівку. Точна вартість залежатиме від габаритів машини, відстані та часу оренди.
  • Послуги вантажників. Навіть якщо ви плануєте самостійне навантаження та розвантаження, без помічників ви навряд чи обійдетесь, особливо якщо є важкі меблі та техніка. Послуги професійних вантажників оплачуються погодинно за людину. Зазвичай працюють бригади по 2-4 вантажники, а мінімальне замовлення складає від 1 години.
  • Непередбачені витрати. У разі планування бюджету переїзду обов’язково закладайте 10-15% від загальної суми на непередбачені витрати. Тому якісь дрібниці обов’язково забудуться чи зламаються у процесі. Краще заздалегідь передбачити цю статтю витрат, ніж потім судомно шукати гроші.

Поетапний план самостійного переїзду

Організація самостійного переїзду в нову квартиру

  1. Планування та підготовка (за 1-2 місяці до переїзду). Визначте точну дату переїзду та складіть план дій із конкретними завданнями та термінами їх виконання. Складіть докладний список усіх речей, які потрібно перевезти, відзначте великогабаритні та тендітні предмети та забронюйте транспорт на потрібну дату.
  2. Сортування та пакування речей (за 2-3 тижні до переїзду). Почніть сортування речей, безжально позбавляючись всього непотрібного і невикористовуваного (продайте, роздайте або викиньте). Промаркуйте всі коробки та мішки (за кімнатами та за призначенням) та складіть їх докладний опис. Крихкі предмети (посуд, вази, рамки) загорніть у кілька шарів паперу та пухирчастої плівки та покладіть в окремі коробки з наповнювачем.
  3. Організація процесу переїзду (за 1-2 дні до та в день переїзду). Домовитеся про прийом-передачу ключів від старої та нової квартири та підпишіть усі необхідні документи. У день переїзду завантажуйте речі в машину в певному порядку: знизу важке та велике, зверху легке та м’яке, а крихке окремо. Після вивантаження речей одразу заносите їх у потрібні кімнати згідно з планом, щоб потім не пересувати зайвий раз.

На правах реклами

переглядів: 27


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *