Проблеми спричинені аварійними деревами

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
14.06.2022  08:00

Проблеми спричинені аварійними деревами

Більшість людей сприймають свої дерева як належне. Вони очікують, що насадження залишаться у вертикальному положенні, дадуть тінь і красиво виглядатимуть. Ми обговоримо кілька найпоширеніших надзвичайних ситуацій із деревами та те, як з ними справлятися.

 Дерево, що падає
Якщо дерево впало на вашу власність, не заподіявши жодної шкоди вашому будинку, машинам або лініям електропередач (вам пощастило!) і не є серйозним більмом на оці, можливо, вам не потрібно видаляти дерево. Маленькі тварини поселяються всередині дерев, що впали, а гриби допомагають підтримувати інші природні процеси і дерево само собою почне перетворюватися на потерть.

Якщо вас це не турбує, не турбуйтесь.
Будь-який збиток, завданий вашому майну від рук (ну, гілок) дерева, що впало, є вашою відповідальністю. Переконайтеся, що до того як дерево зламається, страховий поліс вашого домоволодіння адекватно покриває такі речі.
Гілки можуть трохи заплутатися між сусідніми деревами. Переконайтеся, що ви обговорили можливість поломки дерева зі своїми сусідами, якщо таке сталося. І, якщо у вас немає страховки на такі випадки, то викликайте спеціалізовану фірму як ця із озеленення або видалення дерев.
Дерева або гілки, які падають на лінії електропередач і ушкоджують їх, як правило, є обов’язком комунальної компанії або зеленбуду, оскільки вони становлять безпосередню загрозу безпеці інших мешканців. Але, якщо ваші дерева стосуються гілками дротів або кабелів, уточніть у компанії, що управляє, може бути відповідальність за вами.

Заражені чи хворі дерева
Більшість дерев може захворіти або їх може вразити короїд. Якщо дерева сильні, у них хороший імунітет, вони швидше за все зможуть впоратися, а ось якщо імунітет ослаблений, то хвороби і шкідник можуть його атакувати на стільки, що дерево почне сохнути і стане аварійним.
Якщо ви помітили, що ваше дерево чимось заразилося, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями. Після огляду хороші професіонали зможуть вам підказати, як його вилікувати або видалити, якщо лікування не допоможе. Якщо видалення є найкращим способом дій, зробіть це якнайшвидше. У Києві та його околицях є безліч можливостей для переробки дерев, у тому числі які виготовляють меблі та інші товари з хворих та впалих дерев, а не спалюють або утилізують їх.

Збитки через погодні умови
Дощ, сильний вітер і блискавка можуть відразу перетворити дерева на небезпеку. Зламані гілки і дерева, що похилилися, становлять загрозу для людей і майна. Після сильного шторму огляньте дерева на своїй території, звертаючи увагу на можливу небезпеку. Зателефонуйте до служби порятунку дерев, щоб оцінити необхідність видалення гілки або дерева, якщо побачили пошкодження від шторму.

Підняте коріння/пошкодження тротуарів
Підняте коріння з одного боку дерева є ознакою того, що дерево починає падати. Серйозна загроза для людей та майна, необхідно негайно викликати службу догляду за деревами, щоб усунути проблему або видалити загрозливе дерево.

Пошкодження громадського тротуару, створене корінням дерев, створює небезпечні умови для ходьби і може бути настільки серйозним, що пішоходи змушені йти вулицями в пробках. Громадські тротуари знаходяться у віданні міста. Фахівець міської служби оглядає пошкодження та визначає найкращий план дій щодо ремонту або видалення дерева.

Багато фірм надає екстрену допомогу небезпечним або пошкодженим деревам, які могли впасти або зламатися за сильного вітру. Гілки та дерева, пошкоджені під час штормових попереджень, викликають побоювання і лякають, оскільки вони можуть зруйнуватися і це може статися навіть глибокої ночі.
Літні урагани та зимові бурі можуть пошкодити зелені насадження, вітри можуть зламати частини дерева або їхню кореневу систему, що особливо ймовірно там, де земля просякнута паводком або дощовою водою, що змиває грунт навколо коріння дерев через важкі та стійкі опади, викликані штормовими погодними явищами. .
Тиск вітру часто робить бічне зусилля, викликаючи механічну напругу, цей тиск може бути руйнівним, оскільки вітер проходить через крону дерев, яка має велику парусність. Також часто ламаються гілки під вагою снігу або льоду, особливо якщо вітерець ще додасть свого.

За всіх вищеописаних проблем варто набрати арбористів, досвідчені хірурги-лісівники можуть, за наявності можливості, відреагувати, щоб впоратися з небезпекою і зробити ділянку безпечною або, у разі екстремальної динаміки, вживуть заходів, щоб обгородити територію до певного часу, щоб відгородити людей від небезпеки, порадимо вам хлопців з https://alpinists.com.ua/ . Робота арбористів може включати коригуючу обрізку пошкоджених частин, видалення уламків, або, в деяких випадках, демонтаж або видалення аварійного дерева.

 
 
 
переглядів: 77Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *