Рівняни, збирайте горіхи: за скільки цього року купуватимуть лущені ядра

12.08.2019

Рівняни, збирайте горіхи: за скільки цього року купуватимуть лущені ядра

Ціна на горіхи в Україні збільшиться. Це пов’язано з тим, що не тільки в Україні, але і у більшості країн, де ростуть горіхи, восени були заморозки, які негативно вплинули на урожай в цьому році. Про це заявив президент Української горіхової асоціації Володимир Махно.

“Очікується, що урожай цього року буде нижче на 40 відсотків, ніж в минулому. Щороку збиралося в Україні понад 120 тисяч тон горіхів. Але погодні умови негативно відобразилися на зборах в цьому році. Більш того, така тенденція спостерігається по всьому світу – в Каліфорнії та Ірані теж була холодна осінь. Горіхи в ціні виростуть по всьому світу, – розповідає експерт.

Наша країна – один з найбільших експортерів волоського горіха. Китай, який перший в цій сфері, завжди закуповує велику кількість нашого горіха. Для Туреччини наші горіхи – це більше транзитний товар. Популярністю українські горіхи користуються в країнах Перської Затоки. Європа також закуповує значну кількість волоського горіха. Наприклад, у сусідній Вінниці скуповують лущені волоські горіхи «світлий метелик» по 120-130 гривень кілограм.

, переглядів: 700


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *