Що варто знати про лайткоін?

Провидиця
Щасливе
13.07.2022  08:00

LTC – однорангова цифрова валюта, яка направлена на здійснення миттєвих платежів по всьому світу. Сьогодні купити криптовалюту такого формату варто через її високі перспективи. LTC відрізняється від Bitcoin швидкою обробкою великого обсягу транзакцій. Емісія активу – обмежена та варіюється на рівні 84 млн. монет. Зараз в обігу знаходиться близько 79% (66 млн. коінів).

Як відстежити ціну на лайткоін: курс та від чого він залежить

Ціна LTC – волатильна, тому вона зазнала істотних змін. Зараз через стрімкі коливання ринку показник крипти теж змінюється. І це варто враховувати, входячи в нове ринкове середовище. Перед придбанням лайткоїну рекомендується ознайомитися з прогнозами та новинами, щоб не купити коін на спадному тренді. У іншому випадку ви можете добре заробити, вклавши навіть мінімум власних коштів у цей проект.

Як купити LTC?

Придбати криптоактив краще за все в обміннику валют або на криптобіржі. Останній варіант – найбільш ефективний, бо користувачам гарантується простота покупки, зручність реєстрації на сервісі та висока швидкість проведення транзакцій. Сьогодні ви можете безкоштовно оформити гаманець для лайткоін та виводити в подальшому кошти в гривні відразу на банківський рахунок чи карту. При роботі з обмінниками достатньо відстежити оптимальний курс та провести операцію обміну фіату на криптовалюту.

Заробіток лайткоін: прогнози та ціна

Одні із ключових методів заробітку на крипті – за рахунок вкладення та без інвестицій коштів. Майнінг більше не передбачає використання звичайного процесора та відеокарти. Вам знадобляться спеціальні пристрої, наприклад, ASIC для побудови власної ферми. Інший варіант – торги. Торгові біржі виставляють на лайткоін ціни, які можуть бути конкурентними навіть в один часовий проміжок. При виборі платформи для подальшої роботи зверніть увагу на наступні чинники:

  • Транзакційні комісії.
  • Ситуація з ліквідністю.
  • Доступність.
  • Репутація.
  • Країна реєстрації біржі.
  • Характерні умови придбання та використання.

Сучасні торгові майданчики пропонують великий вибір інструментів, вигідні торгові пари та оптимальні ціни на LTC. Зверніть увагу на розмір комісії. Ресурси можуть стягувати комісію за поповнення рахунку, виведення коштів або просто за торговий процес. Заздалегідь ознайомтеся з умовами та оберіть найкращий варіант саме для себе та своїх цілей.

переглядів: 269Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *