Що змінилося в людей до їжі, самих себе та один одному за останні 10 років?

Провидиця
Щасливе
22.09.2022  08:01

Час не стоїть на місці – у сучасному світі все швидко, буквально швидко змінюється. Те, що раніше вважалося природним, сьогодні може викликати здивування. І навпаки – неприпустимі ще років 10 тому речі зараз уже не дивують і не здаються жахливими чи дивними.

Ставлення до їжі

Ще кілька років тому м’ясна їжа вважалася корисною, особливо для чоловіків – там багато білків, необхідного для зміцнення фізичної сили та витривалості. Але у 2019 році Всесвітня організація охорони здоров’я переглянула ставлення до м’ясної продукції. Тепер перероблене м’ясо (ковбаси, сосиски, копченості) прирівняне за шкодою здоров’ю до тютюнових виробів і вважається канцерогеном.

Кількість вегетаріанців та веганів у світі неухильно зростає. Все більше людей приходить до рішення, що найздоровіша їжа – це овочі, крупи та фрукти. Також збільшилася кількість сироїдів – людей, які споживають продукти, які не пройшли термічної обробки. У продажу вже давно з’явилися вегетаріанські замінники молока та тваринних продуктів.

Знущання над організмом за допомогою незбалансованих жорстких дієт і скрупульозного вирахування калорій зникли назавжди. Тепер чоловіки і дівчата, які бажають позбутися зайвої ваги, частіше звертаються до надійних дієтологів, які розробляють здоровий і корисний план харчування індивідуально для кожного клієнта.

Самосприйняття

Років 10-15 тому у моді була ідеальна зовнішність. Дівчата та чоловіки прагнули домогтися досконалості обличчя та тіла. Сьогодні теж є фанатичні прихильники бездоганної краси, проте багато людей стали простіше ставитись до власного зовнішнього вигляду. І йдеться не про байдужість до себе, а про здорове самосприйняття.

В інтернеті стали частіше з’являтися соціальні ролики, мета яких – показати людям, що кожен гідний кохання та щастя. Рубці від опіків на тілі, рідні плями та інші особливості зовнішності тепер не потрібно приховувати, оскільки це більше не вважається потворністю. А дівчата нарешті розібралися у тому, чим насправді є целюліт – природною особливістю жіночого організму.

Багато людей стали серйозніше ставитися до свого здоров’я. З’явилися прихильники ЗОЖ – здорового способу життя. Регулярні заняття спортом, правильне харчування та обов’язкові профілактичні заходи для підтримки здоров’я – це міцно увійшло в життя багатьох чоловіків і жінок. Соціологи надали дані, що за останнє десятиліття вживання алкоголю в Україні зменшилося на 54%.

Взаємодії статей

За останні 10 років підхід до сексу зазнав деяких змін. Раніше розмови про інтим давалися партнерам насилу, багато подружніх пар взагалі ніколи не обговорювали секс – і це негативно позначалося на інтимних відносинах. Звичайно, ніхто не забороняв людям розмовляти про пікантні речі, але поки що були сильні установки батьків, які виросли в пуританському суспільстві.

Сучасні хлопці та дівчата вільно обговорюють постільні моменти. Більше того, багато хто не тільки діляється еротичними фантазіями, а й втілює в реальність сміливі мрії. Рольові ігри, садо-мазо, використання секс-іграшок – зараз це вже не вважається чимось вульгарним чи збоченим. Можливість придбати будь-який секс-девайс за приємною ціною дозволяє парам реалізовувати всі свої інтимні бажання.

Ставлення до мастурбації теж стало набагато простіше. Мало хто з сучасних батьків зараз лякає дітей страшилками про те, що від онанізму виростає волосся на долонях або ушкоджуються статеві органи. Сам процес мастурбації став приємнішим, тому що тепер кожен може використовувати секс-іграшки для мега яскравої насолоди.

Молоді дівчата більше не соромляться своєї сексуальності та не бояться експериментувати у ліжку. Майже ніхто не веде підрахунок статевих партнерів. Також вважається нормальним, якщо юнак чи дівчина не бажають займатися сексом – асексуальність якщо не вважається нормою, але все ж таки сприймається суспільством без негативу.

 

переглядів: 185Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *