Телевізори для полювання

Провидиця
Щасливе
28.06.2022  09:00

Сучасний тепловізор є оптичним приладом, який використовується у багатьох сферах. Подібне обладнання має попит у представників правоохоронних органів, пошуково-рятувальними групами, роздрібними покупцями. Але найбільша каста покупців тепловізорів – це мисливці.

Телевізори

Які переваги для полювання передбачає тепловізор?

Прилад здатний виявити теплокровний об’єкт, що рухається, навіть в умовах повної пітьми. Погодні умови та навколишнє середовище не відіграють ролі у роботі тепловізора. Він здатний відстежувати дичину навіть під час дощу, снігу, туману. Немає більш продуманого приладу, який здатний створити сприятливі умови для продуктивного полювання ніж тепловізор.

Полювання з таким девайсом передбачає такі переваги:

  • виявлення дичини навіть крізь листя або густий туман у нічний час;
  • спрощення прицілювання на ціль, балансування прицілу;
  • відстеження теплокровних об’єктів навіть за умов повної відсутності видимості.

З таким приладом полювання стає приємним та захоплюючим процесом.

Як не помилитися з вибором тепловізора?

Серед головних характеристик, що визначають якість тепловізора, виділяють:

  • Розширення. Чим більше буде роздільна здатність дисплея, тим чіткіше вийде вихідне зображення. Висока деталізація дисплея тепловізора дозволяє детально розглянути кожен окремо взятий об’єкт. Оптимальним буде роздільна здатність дисплея тепловізора в 640х480 пікселів.
  • Похибка у показниках інфрачервоної камери. Від точності результатів, що відтворюються приладом, залежить практично весь процес полювання. Нехтувати цим параметром не рекомендується. Допустима похибка може бути ± 2%. Подібні стандарти більшість приладів нічного бачення.
  • Зручність у експлуатації. Ергономічний корпус, гумова ручка, невелика вага та компактні габарити. Все це впливає на зручність використання кожного тепловізора.
  • Корпус. Від міцності та герметичності корпусу такого оптичного приладу залежить термін його експлуатації. Оптимально, якщо корпус буде виготовлений зі сталі і він матиме рівень захисту від вологи IP67. У такому разі тепловізор вдасться використовувати навіть при зануренні під воду на глибину до 1 метра та тривалістю не більше 10 хвилин.

Вартість оптичних приладів для полювання зокрема тепловізорів безпосередньо залежить від їх технічних особливостей, перерахованих вище.

Телевізор

 

Де в Україні замовити тепловізор високої якості?

Інтернет-магазин Delta1 пропонує всім охочим тепловизори від відомих світових виробників професійної мисливської оптики, включаючи компанії:

  • IRay
  • Pulsar
  • Delta

Усі товари сертифіковані. Доставка здійснюється по всій території України найпопулярнішими кур’єрськими компаніями. На всю професійну оптику надається гарантія від виробника.

переглядів: 213Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *