Видалення татуажу

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
05.07.2022  22:52

Видалення татуажу

Від негативних наслідків татуажу ніхто не застрахував. Особливо якщо користуватися послугами новачків чи неперевірених майстрів. Тут результат може бути непередбаченим. Із найпоширеніших проблем після перманента можна виділити зміну відтінку з часом на якийсь несподіваний колір.

Але навіть у найжахливіших ситуаціях, зневірятися не варто. Видалення татуажу лазером або ремувером – ефективна процедура, що дозволяє повернути шкірі колишній стан. Також видалити татуаж часто хочуть, бо він набрид, змінилася мода і з інших особистих причин.

Який спосіб видалення вибрати? Розповідаємо у цій статті.

Видалення татуажу

Видалення татуажу лазером: особливості та переваги

До появи лазера, татуаж не видаляли, а покривали зверху світлішого кольору барвником. У цій процедурі було багато недоліків, включаючи болючість, невідповідність кольору та помітні сліди. З лазером можна ефективно очистити шкірний покрив без таких незручностей.

Переваги лазера:

  • Ефективність. Лазер неодимового типу дозволяє видалити старий барвник з ефективністю до 98 відсотків, навіть у найскладніших випадках.
  • Безболісність. Це малоінвазивна процедура, що не травмує, після якої шкіра не вимагає довготривалого відновлення.
  • Безпека. Лазер не торкається фолікул волосся, тому не змінює і не погіршує його зростання або стан.
  • Швидкість. Уся процедура займає від кількох хвилин.

Ще одна важлива перевага – невеликий перелік протипоказань. Про них розповість майстер на консультації до процедури.

Видалення татуажу лазером

Видалення татуажу ремувером: особливості процедури

Видалення татуажу ремувер – альтернативний спосіб виведення старого пігменту. Ремувер – хімічна речовина, яку майстер вводить у підшкірний простір, використовуючи звичайні інструменти для перманента. Засіб вводиться як пігмент, і на ту ж глибину.

Ремувер більше підходить для використання при виведенні світлих відтінків барвника, які не доступні лазеру. Для темних відтінків більше підходить лазерне видалення. Серед мінусів ушкодження шкіри, як і при первинній процедурі татуажу, а також більш тривале відновлення шкіри.

Ремувер чи лазер: що краще

Не зовсім коректно порівнювати ці дві процедури щодо ефективності застосування. Це два абсолютно різні способи, які використовуються в різних ситуаціях. Лазер – для видалення темних барвників, ремувер – для світліших відтінків, які візьме лазер. У найскладніших ситуаціях майстер навіть може об’єднати ці два способи. Наприклад, якщо це старий татуаж, колір якого видозмінився та засів у глибоких шарах шкіри.

Замовити видалення татуажу можете у студії MyLife +38 (098) 742 17 42

переглядів: 125Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *