Як складати штани: способи і варіанти

квиток на автобус
Щасливе
26.08.2023  13:29

Якщо керуватися сучасним підходом до того, як правильно складати одяг в шафу, то штани варто підвішувати вертикально на спеціальних вішаках із защіпками або на звичайних, перекинувши їх через планку. Це особливо підходить до костюмних та ділових брюк. Однак для цього потрібно мати спеціальну та достатню зону у шафі. Якщо такої немає – досить обрати зручний спосіб, щоб раціонально розміщувати штани для жінок, щоб вони м’ялися мінімально.

Як правильно складати штани?

Деякі модні жіночі брюки виготовляються зі тканин, що не мнуться, і це спасіння для тих, хто не любить прасувати. Але зазвичай матеріали мають низьку стійкість до заломів, а щоб знизити їхню кількість після знаходження у шафі, слід використовувати перевірені лайфхаки.

Обов’язкове для усіх способів правило – вийняти усе з кишень, їх гарно розправити, щоб не утворювалися додаткові нерівності. Також слід вийняти ремінь та розправити штанини, якщо ви їх підкочуєте.

Як гарно скласти штани?

Перед тим як компактно скласти штани, їх можна випрасувати та дати їм вистигнути. Теплу тканину краще не чіпати, інакше вона деформується в процесі ще більше.

Простий спосіб: розкладіть одяг на твердій поверхні. Згорніть по вертикалі, помістивши штанину на штанину, вирівняйте та розправте шви, заверніть верхню частину, щоб утворилася пряма лінія (п.3). Візьміть нижній край та згорніть його до верхнього, склавши навпіл. Повторіть ще раз.

Якщо прибираєте річ на довге зберігання або взагалі не хочете жодних складок, в місцях згину можна підкласти рушники.

Такий метод не тільки щадний до одягу, але й наочно демонструє, як компактно скласти речі в шафі, щоб там відчувався порядок. Також можна скористатися вакуумними пакетами, так економія місця буде ще більшою.

Ще варіант, він, до речі, підходить і для випадків, коли речі потрібно носити з собою (робочий чи спортивний одяг у спортзал, наприклад), щоб вони не розгорталися по дорозі:

Коли виріб складений навпіл й кроковий шов загнутий, загинаєте верхній край, не доходячи до коліна. А нижній підтягуєте до пояса та підгинаєте ще раз, заправляючи в отвір пояса.

Як скласти штани у валізу?

Як економно скласти валізу, щоб усе влізло та мало якийсь божеський вигляд – справжнє мистецтво. Але, спробувавши кілька разів, його неважко опанувати.

Найпростіший спосіб утрамбувати брюки – скручування. Робите усі попередні кроки. Однак не згортаєте розправлений виріб, а починаєте скручувати не надто щільно від низу до пояса. Таким чином впорядковуються джинси, спортивні костюми жіночі оверсайз, шорти тощо.

Метод скручування із фіксацією: коли джинси розправлені та складені удвоє в рівний прямокутник, одну штанину відгинаєте вбік десь посередині, скручуєте від пояса до низу, вільну – вивертаєте і натягаєте на отриманий згорток, фіксуючи його.

За потреби мінімально рухати модні штани жіночі, можна спробувати вистелити їх від пояса до матні на дно валізи, викласти решту речей, а на них зверху загорнути решту штанин.

Якщо знаєте, що користуватиметеся праскою нечасто або регулярно кудись подорожуватимете, обирайте стильні штани з тканин, що максимально не мнуться. Їхній асортимент можна переглянути в інтернет-магазині Issaplus.

За матеріалами: https://issaplus.com/ua

, переглядів: 197


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *