Як вибрати б/в Xbox і не помилитися

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
17.05.2022  08:00

Як вибрати б/в Xbox і не помилитися

Придбання нової консолі це завжди хвилююча мить, адже купуючи ігрову приставку геймер вже уявляє собі скільки годин і скільки проєктів його чекають зовсім скоро. Та на жаль усі ці очікування можуть виявитися марними якщо куплена консоль не увімкнеться, або виявиться що в неї є якісь технічні несправності. Все це цілком можливо і саме тому важливо бути дуже прискіпливим під час пошуку саме того б/в Xbox Series X.

Б/в ринок з кожним роком цікавить все більше геймерів. Через постійно зростаючі ціни ідея купити консоль яка була вже у використанні стає менш дивною, а з часом приходить і розуміння того наскільки це вигідно. Разом з тим придбання б/в консолі це завжди ризик і саме тому важливо звертати увагу на різні дрібниці.

Якщо мова йде про придбання нової консолі з магазину – геймер нічим не ризикує. Навіть якщо після запуску виявиться що консоль має якийсь брак – користувач, без проблем, може обміняти зламану консоль на нову – з б/в приставкою щось подібне можливо дуже і дуже рідко.

Враховуючи популярність придбання б/в консолей Xbox ми вирішили більш детально розповісти про те, на що ж варто звернути увагу перед оплатою покупки.

Чек-лист: На що звернути увагу купуючи Xbox б/в

Вихід нового покоління консолей на ринок завжди помітно відображається на цінниках консолей минулого покоління. У той час як на магазинних консолях зниження ціни майже непомітно – ціна на б/в ринку може знизитися майже вдвічі. Покупка б/в консолі це неймовірно вигідно, але для того, щоб не помилитися варто знати як правильно вибирати таку консоль.

Плануючи придбати Xbox б/в, перш за все, варто звернути увагу на декілька аспектів, а саме:

  • Зовнішній вигляд

Враховуючи те що консоль вже була у використанні – на ній скоріш за все будуть подряпини. Подряпини важко назвати серйозним аргументом, але є пошкодження на які все ж таки варто звертати увагу. Якщо на б/в консолі яка вам сподобалася відсутні якісь елементи корпусу, або на одній з граней Xbox помітні сліди падіння – краще відмовитися від такої покупки.

Відсутність пластикових фрагментів корпусу вказує на те що консоль падала з не малої висоти. Таке падіння, враховуючи те що нутрощі консолі це та сама материнська плата, відеокарта та охолодження що і в ПК – може поставити хрест на тривалості життя консолі. Разом з тим приставка може без проблем вмикатися під час огляду.

Придбання такої консолі це величезний ризик, адже ви не знаєте в який саме момент приставка просто не відреагує на кнопку “увімкнути”. Тож якщо на консолі помітні сліди жорсткого використання – краще відмовитися від ідеї її купувати.

  • Обслуговування

Часто охочі купити б/в Xbox зустрічаються з продавцями, які кажуть що консоль протягом всього використання “не розбиралася і не ремонтувалася”. У той самий час будь-яка приставка так само як і персональний комп’ютер іноді потребує чистки від пилу і бруду, який осідає на комплектуючих. Відсутність обслуговування може призвести до перегріву окремих комплектуючих консолі, що також відобразиться на її роботі. Загалом придбання такої консолі ризиковане, оскільки гарантувати довготривалу роботу після перегріву комплектуючих майже неможливо.

  • Блокування

Не дивлячись на те що зараз для тих хто володіє приставками Xbox доступна максимально вигідна підписка – все ж таки знаходяться геймери які всіма силами намагаються зламати консоль і грати в ігри безкоштовно. Найчастіше спроби зламати консоль закінчуються її блокуванням після чого вона потрапляє на вторинний ринок. Пограти на такій консолі неможливо, так само як і діагностувати те що вона заблокована. Зрозуміти що з консоллю проблеми, вам може допомогти її надто низька ціна.

Звернувши увагу на перелічені аспекти можна збільшити шанси на вдале придбання, але варто пам’ятати що б/в приставка це завжди ризик. Дізнатися більше про те як правильно вибрати б/в консоль ви можете на сайті pravda.cn.ua.

переглядів: 78


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *