Як вибрати бездротові навушники: про звук і не тільки

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
05.06.2021  10:50

Як вибрати бездротові навушники: про звук і не тільки

Бездротові навушники отримали свою популярність не так давно. Проте, вже зараз на ринку присутні сотні моделей від різних виробників — що відрізняються між собою як за якістю звучання, так і за вартістю.

Аспекти, на які варто звернути увагу при виборі бездротових навушників

Відмова від проводового з’єднання дарує користувачеві можливість більш комфортно користуватися девайсом. Проте, бездротове з’єднання дещо поступається за якістю дротовому, тому обирати навушники слід ще більш уважно. Далі ми розповімо про декілька пунктів, звернувши уваги на які ви можете підібрати ідеальний пристрій.

Отже, перелік моментів, на які необхідно звернути увагу користувачеві при виборі якісних бездротових навушників виглядає наступним чином:

  • Компанія

Хоч би що там було, але лідери ринку стали ними не просто. Вибираючи моделі від всесвітньо відомих і популярних виробників ви отримуєте впевненість в якості виробу. Більш того, завдяки багатьом рокам роботи в ніші розробки навушників такі компанії розвивають власні технології відтворення музики, недоступні іншим.

 

  • Якість

Вибираючи навушники для себе та під свої потреби важливо звернути увагу на якість виконання сподобавшийся моделі. Кожен шов і кожна деталь повинна бути ідеальної форми та не містити ніяких задирок.

Річ у тім, що якщо на нових пластикових навушниках є задирки — це може свідчити про використання пластика низької якості що вже наштовхує на думку про підробку.

  • Матеріал

Обираючи бездротові навушники в середньому або преміум сегменті дуже важливо, щоб користувач звернув увагу на якість амбушюр, наголов’я або вставок шкіри, використовуваних в моделях. Нерідко буває так, що молоді компанії штучно завищують вартість своїх виробів, щоб здаватися більш преміальними. В такому випадку за високою вартістю вас чекає штучна шкіра низької якості та абсолютно не оброблений пластик.

 

Звернувши увагу на якість використовуваних матеріалів і те, як вони оброблені — ви зможете оцінити, наскільки вартість даної моделі виправдана.

  • Якість звучання

У спеціалізованих магазинах купуючи якісні навушники ви маєте можливість випробувати їх у справі та зрозуміти, чи підходять вони вам. Перед тим як підтверджувати дорогу покупку навушників — прослухайте їх. Таким чином ви зможете уникнути не стикування бажаного і дійсного. Крім того, оцінивши якість звучання ви зможете зрозуміти, чи не намагаються вам продати підробку виробу від іменитого бренду.

  • Зовнішній вигляд упаковки

Упаковка це перше що попадається клієнту на очі, а тому якісні навушники, як правило, упаковують в максимально красиву упаковку. Якщо ж ви купуєте дорогі бездротові навушники, та при цьому вони упаковані в просту картонку без назви компанії та іншої інформації — цілком ймовірно що ви купили підробку.

 

Для того, щоб придбати якісні навушники за доступною ціною, вам необхідно звертатися виключно в професійні магазини. Дізнатися ціни на бездротові навушники в Soundmag, спробувати моделі від іменитих брендів і нарешті знайти ті самі навушники – ви можете відвідавши один з наших шоурумів в Києві та Дніпрі. У наших шоурумах є фахівці, які можуть не тільки допомогти вам з вибором аксесуарів, але й можуть підказати — на які моделі варто звернути увагу.

Порадуйте себе, купивши якісні бездротові навушники від одного з іменитих брендів, відвідавши шоуруми нашого інтернет-магазину Soundmag.

переглядів: 41

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *