Як знизити рівень стресу в організмі: поради дієтологів

Щасливе
22.02.2024  16:00

Існують продукти, які сприяють зниженню рівня кортизолу, гормону стресу, та допомагають зняти напругу. Згідно з інформацією, опублікованою у виданні First For Women , деякі продукти можуть мати благотворний вплив на ваше здоров’я.

Зелений чай

Зелений чай містить катехіни, що зменшують запалення та інші сполуки, які допомагають знизити рівень кортизолу. Крім того, у зеленому чаї є L-теанін, який має заспокійливий ефект та допомагає знизити стрес.

Йогурт та ферментовані продукти

Ферментовані продукти, такі як йогурт, кефір, кімчі і квашена капуста, допомагають підтримувати здоров’я кишечника, що в свою чергу регулює рівень кортизолу.

Яскраві фрукти та овочі

Фрукти та овочі містять фітонутрієнти, які можуть стабілізувати рівень кортизолу та допомогти організму боротися зі стресом.

Квасоля та сочевиця

Ці продукти містять клітковину та рослинний білок, які сприяють здоров’ю кишечника, що допомагає контролювати рівень кортизолу.

Авокадо

Мононасичені та поліненасичені жири, які містяться в авокадо, можуть допомогти знизити рівень кортизолу, сприяючи нормальному функціонуванню мозку та нервової системи.

Вживання цих продуктів, а також збалансоване харчування з регулярними прийомами їжі може бути корисним для зниження рівня кортизолу та підтримки загального здоров’я.

переглядів: 84


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *