Які сорти троянд — морозостійкі?

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
30.09.2022  14:00

Які сорти троянд — морозостійкі?

Пропонуємо вашій увазі топ-7 морозостійких сортів троянд, які добре буде посадити на зиму.

1. Троянда англійська Джубілі Селебрейшен – великі, густомахрові квітки, які протягом дня змінюють своє забарвлення! Сорт порадує безперервним цвітінням з червня до перших морозів, стійкістю до негоди, хвороб та холодів.
2. Роза канадська Луїза Багнет – розкішна аристократка з білими квітками та яскравими темно-ліловими мазками. Саджанець стійко переносить морози до -40 ° C і радує чарівним цвітінням і пахощами.
3. Троянда плетиста Розаріум Ютерсен – відрізняється своїми мальовничими яскраво-малиновими бутонами, які повністю закривають листя! Сорт чудово переносить холод і не піддається захворюванням.
4. Троянда спрей Вайт Лідія – зовсім невибагливий, морозостійкий сорт, який чудово живе і цвіте круглий сезон, не боячись сонячних променів і літніх дощів.
5. Троянда флорибунда Інка – стійка до хвороб та не реагує на перепади температур, витримує морози до –30 °C. Цвітіння рясне та ремонтантне.
6. Троянда флорибунда Мідсаммер – має відмінний імунітет до різних хвороб та високу стійкість до спеки, холоду та дощу. Рожеве забарвлення з жовтою серединкою махрових бутонів у формі келиха вразить вас своєю красою.
7. Троянда чайно-гібридна Чорна магія – справді розкішна та елегантна квітка. Цвіте з липня до жовтня. Славиться високою холодостійкістю та жаростійкістю.

, , переглядів: 169
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *