З чого складається успішна кар’єра

квиток на автобус
Щасливе
12.02.2024  12:49

Розвиток кар’єри в епоху пандемії, економічної кризи та небезпечних ситуацій може бути охарактеризований як величезний ризик. У всіх сферах присутня невизначеність. Для кожного робітника існує можливість, що обіцяне керівництвом підвищення чи очікувану премію він не отримає. І все це попри великі зусилля, враховуючи поточні обставини. Наразі світ максимально несприятливий для кожного: зростає інфляція, підвищуються ціни, втрачається здоров’я в результаті різних чинників. 

Методи підвищення успішності кар’єрного росту в непростих 

Американський експерт Сухіндер Сінгх Кессіді, яка має досвід роботи в Google, Amazon та Yodlee, ділиться своїм досвідом у книзі «Вибери можливість: ризикуй і процвітай (навіть коли ти зазнаєш невдачі)». Авторка книги розповідає читачам, як правильно керувати своєю кар’єрою. Вона закликає не боятися ризикувати через страх невдач і критики. Вона закликає робити те, що людині подобається. Якщо їй до вподоби грати в азартні автомати, то нехай запускає casino-elslots.net. Якщо подобається конкретна робота – нехай її добивається усіма можливими способами. 

Страх – основна проблема, яку виокремлює автор. Багато людей бояться банальних речей:

  • Що інші подумають про них;
  • чи достатньо красиво одягаються;
  • як будуть справлятися, якщо постануть перед труднощами та ін.

Лише деякі люди народжені для ризику – простий міф. Сухіндер Сінгх Кессіді стверджує, що насправді будь-хто може діяти сміливо. Варто лише зробити перший крок. За словами жінки-експерта, ризик – важлива складова професійного життя. Тільки пандемія показала, навіть якщо людина всіляко намагається уникати ризиків, вони можуть з’явитися там, де їх не чекають.

Ризикуйте і досягайте мети

Авторка підкреслює важливість активного вибору і розвитку звички ризикувати для досягнення кар’єрного зросту. Навчитися не боятися невдач – ключовий елемент. Люди уникають ризиків через страх помилок. Вони думають, якщо щось піде не так, то шансу спробувати ще раз не буде. Однак, за словами Кессіді, спроби та помилки допомагають розвивати особистості гнучкість та спритність в умовах викликів.

В книзі рекомендується переглянути концепцію страху і взяти звідти дещо позитивне. Важливо збалансувати вибір, обираючи шанси, де можливостей для розвитку більше. Проте не варто ризикувати занадто багато. Оцінка ризику є важливим етапом. Варто об’єктивно оцінювати власні навички та здібності, щоб вибирати завдання, які дозволяють розвиватися і зростати у професійному плані.

На правах реклами

переглядів: 95


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *