Рівняни можуть взяти участь у річному навчанні з розробки стратегій розвитку територіальних громад

13.05.2017

Рівняни можуть взяти участь у річному навчанні з розробки стратегій розвитку територіальних громад

Від міста Рівне подана заявка до участі річному навчанні з розробки стратегій розвитку територіальних громад, що впроваджує Асоціація міст України – АМУ.
За ініціативи мера міста Рівного Володимира Хомка подана заявка до участі річному навчанні з розробки стратегій розвитку територіальних громад, що впроваджує Асоціація міст України – АМУ, в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Від міста Рівного цей проект реалізовуватиме начальник Управління забезпечення надання адміністративних послуг – Юлія Шигорева та виконавчий директор ГО «Агенція розвитку міста» – Олена Хмельник за кураторства заступника мера міста Рівне Віталія Германа.

Основною перевагою при відборі представників громади міста Рівного стало бажання підготувати та впровадити стратегію розвитку територіальної громади та наявність ініціативних осіб, здатних створити групу з підтримки розробки стратегії розвитку.

Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку – практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники територіальних громад не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії. Успішне його проходження допоможе випрацювати більш системний підхід до розвитку територіальної громади, побачити нові напрями удосконалення роботи та впровадити їх на практиці під керівництвом консультантів з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях АМУ.

онлайн-курси
, , переглядів: 226


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *