3 травня – останній день подання декларації про доходи

21.04.2017

3 травня – останній день подання декларації про доходи

Податківці нагадують рівнянам, що останній день подання декларації про доходи – 03 травня 2017 року. Як повідомили  в Державній податковій інспекції у м.Рівному, кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, наближається до завершення.

Печатки на документах стануть не обов’язковими з 19 липня

В обов’язковому порядку подати декларацію та прозвітуватись про отримані доходи мають ті громадяни, які:

  • отримували доходи не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;
  • отримували від податкових агентів доходи, що не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;
  • отримували  іноземні доходи.

Також необхідно подати декларацію в інших випадках, передбачених законодавством (наприклад, при отриманні у власність майна за рішенням суду).

Рівненських підприємців навчатимуть тонкощам ведення успішних переговорів

У разі необхідності жителі Рівного можуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи, звернувшись до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному (вул.Відінська, 8, тел.692-634). Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

декларація

, , , переглядів: 295


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *