ФОТОРЕПОРТАЖ – Двори Рівного можуть перетворитися на смітники

21.08.2018

ФОТОРЕПОРТАЖ – Двори Рівного можуть перетворитися на смітники

Проблема з вивозом, прибиранням, зберіганням та обробкою сміття є дуже «заїждженою» у Рівному. Мешканці міста вже не вперше скаржаться на те, що сміття не вивозять вчасно, що біля смітників завжди дуже брудно й дуже погано пахне. Люди дуже обурені.

«Ми будинком дзвонили до Міської Ради міста Рівне, аби повідомити про існування такої проблеми, як вивіз та прибирання сміття. Що нам відповіли? ЩО це не їх проблема, а ЖЕКу, після чого ми додзвонились і туди. Там нам сказали, що гроші ми платимо не їм, тому й дзвонити повинні не їм. У КАТП теж свої відмовки. Ми не знаємо до кого звертатись, тому змушені жити так»  – громада будинку по вул. Дубенська.

Після такого ми пройшлися вулицями міста та опитали жителів, аби дослідити, чи всюди є така проблема. Виявилось, є, і не одна. Люди скаржаться на те, що сміттярі забирають сміття лише з контейнерів, біля смітників воно може лежати тижнями, тверді відходи взагалі сміттям не вважають, тому й лишають його. Коли ж люди просять почистити сміттєпровід, сміттярі відмовчуються і їдуть геть.

«У нас у будинку забився сміттєпровід приблизно місяць-півтора тому. За цей час сміття вивезли два-три рази. Щоразу цілий будинок просить сміттярів почистити його, адже запах стоїть не з приємних, вже практично неможливо зайти у під’їзд. Вони відмовчуються і їдуть. Останнього разу дуже довго не приїжджали, а коли вже з’явились, то контейнер був повний, навіть за межами було дуже брудно. Замість того, щоб прибрати те сміття, вони просто позапихали його за контейнер. Добре, що хоч його почистили, а от проблема із сміттєпроводом ще досі актуальна для нас» – жителі 14-поверхівки у р-ні Боярки.

Але жителі цих будинків мають хоча б щось, а от по вулицях Дворецька та Павлюченка у деяких місцях навіть контейнери не стоять. Звичайно, усі скаржаться, але результату нема ніякого. Якщо ж на Павлюченка хоча б вивозять сміття, то на Дворецькій люди складають його на місце, де мав би стояти контейнер,  але його не забирають,  тепер усі носять сміття до найближчого смітника.

«У нас вже давно забрали контейнер, обіцяли, що одразу ж поставлять інший, та де ж там. Уже 2 місяці носимо сміття до найближчого смітника. Хтось не має такої можливості, тому ставить сміття просто на місці контейнера, його не вивозить ніхто, воно жахливо смердить просто у мене під будинком, я вже і сваритись через це перестала. Набридло. А найсмішніше у цій ситуації те, що платіжки за вивіз сміття кожного місяця приходять вчасно» – мешканка вул. Дворецька.

«Сміття у нас вивозять рідко, на території смітника ніхто не прибирає. Ми вже стомилися просити, аби те сміття забрали, жити у цьому смороді теж стомилися. Може, якби вони частіше приїжджали, то ми б частіше казали, і був би результат, а так… ».  – жителі вул. Павлюченка.

Мешканці вул. Короленка, що у центрі міста теж не дуже задоволені своїм становищем, тут теж є проблема з вивозом твердих відходів та прибиранням біля смітника.

«Ми живемо у самісінькому центрі, та не на лицевій його стороні, тому всі вважають, що смітити тут – можна. Вивозять сміття рідко, тому іноді тут бувають гори, а якщо й вивозять, то лиш те, що в контейнерах, а біля них же прибирати не треба… Отак і живемо». – мешканці вулиці Короленка.

 

, , , , переглядів: 429


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *