Рівнянам: що таке SPAR?

23.03.2017

Рівнянам: що таке SPAR?

SPAR – це найбільша міжнародна спілка самостійних ритейлерів із різних країн, які працюють разом під брендом SPAR, щоб забезпечити високий рівень сервісу, оптимальне співвідношення ціни і якості для своїх покупців. Постійний обмін досвідом, інноваціями та передовими технологіями забезпечує конкурентоспроможність кожного партнера.

У 2017 році до міжнародної мережі SPAR приєдналася Україна. 24 січня у Києві «SPAR Україна Корпорейшн», що входить до Інвестиційної групи «VolWest Group» та  Міжнародна група «Spar International» підписали договір про співпрацю. Предметом двосторонніх домовленостей став розвиток на ринку України міжнародної мережі SPAR.

Компанія через кілька місяців планує відкрити перший супермаркет у Рівному. При цьому, за словами генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, в найближчих планах групи відкриття 15 магазинів до кінця 2017 року.

 

Новий супермаркет SPAR стане найсучаснішим у Рівному

SPAR в Україні розвиватиметься у 4 торгових форматах: Spar Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), Spar (супермаркети 200-800 кв.м), EuroSpar (супермаркети 800-3000 кв.м), InterSpar (гіпермаркети понад 3000 кв.м).

 SPAR

Для покупців SPAR – це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок у кожному магазині.
Історія SPAR почалася з 1932 року в Нідерландах. Саме в цьому році Адріааном ван Веллом була заснована компанія «DESPAR» як добровільна мережа бакалійників з метою забезпечити співпрацю між незалежними оптовими компаніями і ритейлерами у відповідь на появу великих торгових мереж в Європі. Назву мережі магазинів було складено з перших букв слогана організації: “Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig”, що в перекладі означає «Всі виграють від співпраці». Ялина стала символом торгової мережі, оскільки слово «SPAR» голландською означає «ялинка».

Завдяки концепції якісних і свіжих продуктів, які продавалися в магазинах мережі, SPAR в кінці 1940-х років став міжнародною мережею маркетів. У 1947 році в Бельгії був відкритий перший магазин, а компанія «DESPAR» стала носити горде «SPAR».

Нові супермаркети SPAR розвиватиме «VolWest Group»

Сьогодні SPAR – це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів.
SPAR – це більше 12 300 магазинів, 85 років досвіду в 42 країнах на 4-х континентах, в яких більше 200 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців. Товарообіг мережі SPAR за рік  складає понад 32 мільярди євро.

 SPAR

 

«SPAR Україна Корпорейшн» має наміри  вже протягом кількох найближчих місяців відкрити у Рівному перший супермаркет.

За інформацією генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, у найближчих планах Інвестиційної групи відкриття 15 магазинів до кінця 2017 року. У стратегічних планах Інвестиційної групи “VolWest Group” є динамічний розвиток і розширення мережі до 50 торгових закладів упродовж 3 років за рахунок відкриття власних і франчайзингових магазинів SPAR.

Детальніше ознайомитись тут: http://spar.ua/

SPAR

, , переглядів: 2 227


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *