Технології ПриватБанку допоможуть українському бізнесу стати “цифровим” – Олександр Дрелінг

28.04.2017

Технології ПриватБанку допоможуть українському бізнесу стати “цифровим” – Олександр Дрелінг

Передові технології ПриватБанку, адаптовані під потреби бізнесу і підприємців, дозволять українському малому і середньому бізнесу стати “цифровим” і на рівних конкурувати з великими корпораціями. Про це заявив заступник голови правління ПриватБанку Олександр Дрелінг у ході першого міжнародного форуму інноваторів «Цифрова Україна – SWITCH ON YOUR BUSINESS», який відкрився 27 квітня в Одесі.

«Сьогодні ми, як державний банк, готові ділитися досвідом побудови єдиного цифрового простору з вітчизняним бізнесом, – зазначив Олександр Дрелінг. – Наше спільне завдання – допомогти економіці стати цифровою і сучасною без істотних витрат для бізнесу, використовуючи готові технології і напрацювання банку, і ПриватБанк готовий ділитися своїми технологіями з державними та приватними корпораціями, підприємцями, малим бізнесом».

Захистити домівку від злодіїв допоможуть фахівці “Сталь-М” та “Оплата частинами”

ПриватБанк представив малому бізнесу принципово нові технології на базі сервісу «ПриватМаркет», де будь-який підприємець може всього за кілька хвилин, без додаткових фінансових витрат, створити свій сайт або інтернет-магазин. «ПриватМаркет» – не тільки популярний майданчик для продажу і покупки різних послуг і товарів, у тому числі в кредит, але і ресурс, де можна розміщувати тендери (10 000 активних тендерів) і подавати заявки на участь у них. А завдяки інтеграції з сервісом ProZorro, в тому числі і в державних тендерах.

На Рівненщині презентували проект на 25 млн євро

Учасники форуму, серед яких – представники українського уряду, бізнесу та регіональної влади, змогли випробувати технології ПриватБанку прямо у демозоні конференції, оформленої у фірмовому “цифровому” стилі банку. Відсутність закритих просторів і кордонів перетворило освоєння нового фінтеху на захоплюючу справу. Так, тепер за допомогою сканера QR-коду, доступного в мобільному додатку Privat24, можна не тільки оплачувати без черг усі комунальні платежі, парковку і рахунки в ресторанах, але й оплачувати проїзд у міському транспорті і багато іншого.

 

, , переглядів: 259


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *