У Рівному відкривають новий супермаркет

26.04.2017

У Рівному відкривають новий супермаркет

Відкриття першого у Рівному супермаркету міжнародної мережі “SPAR” відбудеться вже цієї п’ятниці, 28 квітня, на вул. Відінська, 50. Усіх рівнян запрошують на 13-00 до офіційного відкриття та святкового розіграшу призів серед перших покупців.

Новий супермаркет SPAR стане найсучаснішим у Рівному

Супермаркет SPAR працюватиме за сучасними міжнародними технологіями та буде максимально зручним та приємним для покупців. Більшість асортименту – українського виробництва, будуть і товари з Європи. Будуть і товари власної торгової марки. Обіцяють, що в супермаркеті продаватимуть лише свіжі та якісні продукти.

Рівнянам: що таке SPAR?

SPAR Відінська

 

Довідка:

У 2017 році Україна приєдналася до міжнародної мережі SPAR. 24 січня у Києві «SPAR Україна Корпорейшн», що входить до Інвестиційної групи «VolWest Group» та  Міжнародна група «Spar International» підписали договір про співпрацю. Предметом двосторонніх домовленостей став розвиток на ринку України міжнародної мережі SPAR. Свій перший в Україні супермаркет компанія відкриває саме у Рівному. При цьому, за словами генерального директора компанії Сергія Шавлукевича, в найближчих планах групи відкриття 15 магазинів до кінця 2017 року.

Нові супермаркети SPAR розвиватиме «VolWest Group»

 

SPAR Відінська

, переглядів: 6 808


Кількість коментарів: 2
  1. Доброго дня.Можливо потрiбен звук на вiдкриття?Звертайтесь.Дякую.

  2. Вакансії, що до роботи є ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *